Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ti mikről olvasnátok...

Lányok ti mikről olvasnátok egy szépség blogon? Ami még nem volt?

Figyelt kérdés
Ötleteket várok, és köszönöm előre is! :)

2016. márc. 25. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Már minden volt! Nem tudsz újat mutatni hiába is akarsz. Dunát lehet rekeszteni a feltörekvővel és a befutott szépség, smink, divat bloggerekkel és youtubeosokkal.
2016. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Engem a természetes szerek érdekelnek, háziszappanok, gyógynövények, gyógyhatású ásványi anyagok, olajok stb. Bár erről is van bőven, de még nem láttam olyan blogot, ahol minden egyszerre megtalálható és aktuális.

Könnyű torna, jóga, meditáció.

Zenék az ellazuláshoz, zene válogatás a tornához.

Mintaétrendek, olcsó, egészséges, könnyen beszerezhető élelmiszerek, praktikák. Külföldi oldalakon szoktam nézelődni, de minden úgy kezdődik, hogy fenyőmag, bambuszrügy, zsálya, koreai rizsnudli, meg ilyenek, mondom ok, kösz, lehet, hogy Amerika gigantikus városaiban minden megtalálható, mert multikulti, de én vidéken élek, Magyarországon.

Akkor, programszervezés, napirendek, stb.

Lényeg az, hogy a szájába add az olvasónak a dolgokat, hogy gondolkodnia se kellejen, mert erre van igény. Vannak olyanok, akik nem próbálják ki az ötleteket, ha túl van bonyolítva, vagy nem írod le lépésről lépésre, akiknek igénye van arra, hogy ha néznek egy szépség blogot, akkor minden ott legyen előtte és ne kelljen neki kitalálnia. Azok meg, akik akarnak, tudnak gondolkodni, azok úgyis összeválogatják, ami nekik hasznos és kivágják ami nem.

Jah lehetne még natúr smink.

Bár ezzel szemben lehetne még olcsó smink is. Nekem van egy 3500 Ft-os szemhéjfesték palettám vagy 200 szín van benne vagy több és rohadt jó, habár nem túl natúr, meg öko, de ezt is meg lehetne említeni, hogy hogyan nézzen ki jól az ember, úgy hogy nem költ havi 50ezret szépségápolásra és sminkre.

Akkor lehetne még otthoni hajvágás, saját haj formázása, hogyan pedikűrözz, manikűrözz rendesen, miket használj, hogy fesd ki a körmöd úgy, hogy ne peregjen le másnap. Meg ilyesmi. Otthoni wellness, gyógyfüves fürdő, satöbbi satöbbi.

Nagyon összevissza írtam, bocsi, mindent összeszedtem, amit én szívesen olvasnék egy helyen. :D

2016. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Intim ápolás videóval. Biztosan lenne nezettseg
2016. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

De ki kell találnod, hogy ki a célcsoport.

Én - mint írtam korábban #2-es válasz - vidéki vagyok, nagy városban élek, de közel sincs minden karnyújtásnyira, nem szeretek fodrászra havonta kiadni pénzt, kozmetikusnak és körmösnek sem. Ezért otthon végzem el a dolgaimat, ilyen cikkeket nézegettem: "El sem hiszed milyen könnyű az otthoni hajvágás..." stb.

Tehát, ha ez a célcsoport megfelelő, akkor legyen: natúr, olcsó, otthoni, természetes, olcsó mesterséges, közelben megtalálható, egyszerű, könnyű, friss. És a többi.

Remélem tudtam segíteni. Ha elindítod a blogot dobj rám egy linket. :D

2016. márc. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 piriiiii ***** válasza:

Tényleg rengeteg ilyen van már...

Egyébként engem is a természetes szerek érdekelnek. Amiről mondjuk keveset találtam, de érdekes és hasznos lenne, az például a kozmetikai szerek készítése otthon. Alapozó, spirál, stb. olcsón és természetes anyagokból, amik tuti vannak otthon az embernek. A henna hajra való használata, hatása, tapasztalatok. Bár azért ezekről is van találat. Na meg honnan szereznél hozzá hiteles, igaz forrást?

2016. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én amikor sovány voltam, nem nagyon találtam jó "receptet", módszert, hogyan érjek el egy normálisnak mondható súlyt, testalkatot, egészségesen, amivel már jól tudom érezni magam, és nem zavarnak el ruhaboltban a gyerekosztályra. Mindenki adta az idiótábbnál idiótább ötleteket, persze azok, akik hízékonyak, én meg pont a másik véglet vagyok és amire azt hitték, hogy hízlal, az nálam hatástalan volt. Szóval nem tudom, most van-e ilyen, de az biztos, hogy ha van is, jóval kevesebb, mint a fogyókúrás témák.
2016. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első intim gyantát hogyan élt meg az illető.? Ciki vagy nem? Hogyan szőrteleníts intim részen (milyen módszerrel)?


Ilyesmi blog szerintem nincs, de minden nőt érdekel.


Vagy, ha már intim téma. Van akinek gyakran van fertőzése. Ok megkapni a cns-t, de mivel telepítsük vissza a zejsavbacikat? Egyik készítmény szarabb mint a másik,.

Mondjuk mindegyikrol saját tapasztalatot írni, árar figyelembe véve ajáni vmit.

Ilyen sincs, állítom.

2016. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsót támogatom. Speciel én is örülnék egy szőrtelenítő videónak. Videóval konyebb lenne.
2016. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket :D Voltak jó, illetve kevésbé jó válaszok is, hát nem hiszem, hogy videóra veszem az intim szőrtelenítésemet :'D de ezen kívűl amiket írtatok azokról lehet, hogy írok. Szívesen várok még több ötletet, választ! :) Egy olyan blogot szeretnék ahol tényleg mindent megtalál egy nő. A célcsoportom a 18-20on évesekig.
2016. márc. 26. 23:30
 10/13 A kérdező kommentje:
Illetve már kész a blogom, 2 hete van fent, már van kb. 40 bejegyzés, nézik is, de tényleg kíváncsi vagyok, hogy a nők többsége miről szeretne olvasni, mi az amire még nem talált választ, hátha tudnék segíteni.
2016. márc. 26. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!