Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ti mikről olvasnátok...

Lányok ti mikről olvasnátok egy szépség blogon? Ami még nem volt?

Figyelt kérdés
Ötleteket várok, és köszönöm előre is! :)

2016. márc. 25. 09:06
1 2
 11/13 anonim válasza:
Bármit, ami nem szponzorált. Ritka az olyan blog/youtube csatorna, ami már nem csak a szponzor márkák termékeivel van tele, és igényes.
2016. márc. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Jo kerdes:D én is sokat gondolkodtam ezen a teny hogy rengeteg ilyen blog/oldal mindefele van es nagyon jónak kell lenni ahhoz hogy kitunj a tobbi közül.Ha ugyanolyan vagy mint mas,elveszel a tobbi kozott.De mar ha szépség,akkor egészség,természetesség es fittseg.Egy olyan oldalnak ahova tornagyakorlatokrol csinálsz videókat es töltesz fel,motivációs kepeket szerkesztessz es motivációs videókat csinálsz.Lehet csak azert mondom ezt mert én folyton ilyeneket nézek,de szerintem jobb mint egy sima sminkelos/frizurakeszitos sablonoldal.
2016. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
legyen motivacios, legyen pl 30napos valamifele kihivas persze normalis keretek kozott. Akkor a fiatalok tudjak egymas kozott megosztani tippjeiket, tapasztalataikat valamilyen modon mint a kremmanian. legy az olvasoid irant is erdeklodo... amugy privatban ha elkuldened a blogodat, szivesen olvasgatnam :)
2016. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!