Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebook-on titeket is jelölge...

Facebook-on titeket is jelölgetnek arabok?

Figyelt kérdés

Mostanában kb minden nap bejelöl valami arab ember. Persze nem fogadom el a jelölésüket, de kezdek félni, hogy mit akarhatnak tőlem o.O Nincsenek is közös ismerőseim velük, hogy találnak meg egyáltalán?

Mit akarhatnak? Mást is jelölgetnek?

18l


2016. márc. 25. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, van több arab és indiai ismerősöm is. Semmit nem akarnak. Viszont tök jó posztjaik vannak.
2016. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Soha nem jelölgetnek ilyenek

De miért félsz?

2016. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát mert furcsa, hogy más külföldiek sose jelölnek be, mindig csak arabok. Még ha mondjuk valami kinai vagy amerikai jelölne be, azt megérteném, mert a városban sok kinai meg amerikai emberke jár az egyetemre, szóval nem lepődnék meg, ha lenne velük valami közös ismerősöm az egyetemről, vagy mit tudom én és bejelölnének. De egy arabbal a világ másik végéről, akivel egy darab közös ismerősünk sincs, honnan ismernénk egymást? Meg hogy találnak meg pont engem?
2016. márc. 25. 16:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, 1-1 ilyen akad elvétve, de rendszeresen, tömegével nem. Alapvetően inkább olyanok jelölnek be nem kimondottan ismeretségi körből, akikkel mondjuk egy csoport tagjai vagyunk, vagy akikkel korábbi utazásaim során találkoztam, tehát van így külföldi ismerősöm is a közös érdeklődés révén, de minden ok nélkül ritkán szoktak bejelölni.
2016. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kéne nekik az EU-s útlevél, amit házasság útján a leggyorsabb megszerezni.
2016. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Régebben engem is jelölgettek arabok,de nem jelöltem vissza őket.
2016. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mitől félni, egyike vagy az ezer európai (vagy amerikai, vagy bármilyen fejlett világbeli) nőnek, akiket bejelölnek "valamelyik csak bejön" alapon. Én régebben (2000-es évek eleje, megboldogult ifjúkorom) msn-en chateltem sok külföldivel, arabok és indiaiak 50%-a megkérte a kezem pár nap után, ez felugrott kb. 90%-ra, mikor beléptünk az EU-ba. Mondjuk arra jó volt, hogy pl. szerelmi csalódás után legyezgesse a hiúságomat ez a sok kitüntető figyelem, de nem kell komolyan venni őket :D
2016. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem akarnak semmit, nem kell félni, pasiknak szokása random lányokat bejelölni,tök mindegy, hogy arab vagy nem arab. Amúgy meg lehet, hogy nem arab, hanem török vagy perzsa vagy pakisztáni :DDD
2016. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. márc. 25. 22:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem vadidegen talán egy ember jelölt be, de az magyar. Nem tudom mit esznek rajtad.
2016. márc. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!