Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak úgy szomorúság ellen?

Csak úgy szomorúság ellen?

Figyelt kérdés

Volt már olyan érzésed hogy bárcsak lenne olyan veled egy korú társad akiben megbízhatnál ismerne és elfogadna,

aki kicsit bátorítana és te viszont?

Rossz magányosnak lenni és félénknek te is így vagy vele?


2016. márc. 26. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Márpedig fel kell nőjj és szembesülnöd a szürke valósággal, van olyan akinek vannak barátai, akik idővel az eltérő személyiségfejlődés miatt nem jönnek ki jól, vagy elárul, vagy csalódsz benne. Szóval oly nagyon ne zuhanjj szomorúságba, mert barátokkal sem garantált a vidámság és boldogság.
2016. márc. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, hányszor volt már... :D Valami baj van kérdező? Te is magányos vagy?
2016. márc. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen.Azóta lettek barátaim,de mindegyik annyiszor döfött hátba,hogy nem bízom bennük.Senkibe se bízom.Nem rég még volt egy fiú és egyedül benne bíztam,de úgy érzem ő is elárult.Anyám is szétpletykálja a titkaim.Minden gondomat magambafojtom és éjjelenként kiengedem őket könnyek formájába.Nekem is jól jönne valaki,akibe tényleg bízhatok,de ilyen szerintem nem lesz soha.
2016. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek korombeli barátaim, nem is hiányoznak. Egy ideje csak fiatalabbakkal tudok baráti kapcsolatba kerülni.
2016. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,2-es igen magányos vagyok sajnos
2016. márc. 27. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!