Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira vágyom a szerelemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom a szerelemre, de nem jön, én meg szomorú vagyok. Mit csináljak a szomorúság ellen?

Figyelt kérdés

20/L vagyok.

Az igazság az, hogy az az 1-2 ember, aki az elmúlt másfél évben próbálkozott nálam, nekem nem tetszett, és mivel nem vonzódtam hozzájuk, ezért esélyt sem tudtam/akartam adni nekik.

Nekem már sok fiú tetszett, de én nekik nem kellettem hosszútávra, vagy egyáltalán.


Most lehet, hogy kapok egy pár privátot, de valószínűleg nem lesz meg a vonzalom, ezért most nem is az a kérdésem, hogy hogyan szerezzek pasit, hanem hogy mit csináljak addig, amíg nem jön? Mit tegyek, hogy ne szomorkodjak, ne hibáztassam magam és ne szenvedjek?


Köszi előre is.


2015. okt. 23. 15:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Kösd le magad valamivel, ne egész nap a FB-od előtt ülj, és ne nézegesd a többi szerelmes pár képeit.


Járj edzőterembe, olvas könyveket, hétvégenként meg eljárhatnál rendszeresen szórakozóhelyekre, hátha leszólít egy olyan fiú aki tetszik.

2015. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
És te hány férfinél próbálkoztál? Várni a szőke herceget és közben kosarakat adogatni, meg rinyálni, marha könnyű, szánalmas az egész kérdésed!
2015. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
2-es jól írja! Ott a szó a barátom! :)
2015. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem akarlak megbántani, de te sem lehetsz valami nagy durranás, ha csak 1-2 ember próbálkozott nálad másfél év alatt. Talán lejjebb kellene adni az igényeket, és lenne valakid, de felőlem sírhatsz is a szőke herceg és a szerelem után, nekem teljesen mindegy.
2015. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én vagy 10 pasinál próbálkoztam, szóval nem ez a gond... Hanem ja, hogy nem vagyok valami nagy durranás (Y)
2015. okt. 23. 15:58
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, ha te sem vagy valami nagy szám,akkor miért várod el,hogy valami Brad Pitt képű gyerek ugráljon körbe? :) vagy milyen férfiak tetszenek?
2015. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha először megkérdeznétek, hogy milyen pasik jönnek be, aztán ítélkeznétek, hogy én biztos csak Brad Pittekkel állok szóba...

Nekem a teljesen átlagos is megfelel.

De nem is tudom megmondani, milyenek kellenek... Vonzó legyen számomra és kész. Nem csak az álomkinézet tud vonzó lenni.

De ha valaki számomra elrettentően csúnya, akkor nyilván nem fog vonzani.

2015. okt. 23. 16:09
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

˝De ha valaki számomra elrettentően csúnya, akkor nyilván nem fog

vonzani.˝ Lehet, hogy ugyanígy gondolják azok a férfiak is, akiknél próbálkoztál, de nem lett belőle semmi :) Kedves vagyok? :)

2015. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Csodálkozol? "esélyt sem tudtam/akartam adni nekik" Külsőről, vagy minimális ismertségről leírtad őket, anélkül hogy egyszer pár órát megpróbáltál volna elmélyültebben elbeszélgetni velük...
2015. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen negatív hozzáállással az életben nem lesz társad. Nyiss, vagy fuss el messzire mindig...
2015. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!