Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó ez egyes embereknek?

Miért jó ez egyes embereknek?

Figyelt kérdés

haveroknál barátoknál is tapasztaltam főleg, mikor valami versenyszerű dolog van, vagy játszunk gépen, vagy mittudom én futunk és én maradok alul, vagy nem úgy megy, akkor Röhögve mondja De sz.r vagy, és néha néha kárörvendő lenéző megjegyzéseket tesz. de vannak persze olyanok akik inkább nem szólnak hanem biztatnak hogy majd alakul még..

Most az elöbi ember tipus mit érez ilyenkor ha így kinyilvánitja ezt ? mit lehet ellene tenni visszaszólni ?

Én magamból kiindulva ha valamibe jobb vagyok nem vagyok ilyen lenéző soha nem is voltam


2016. márc. 26. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert a fiúk egy része ilyen. Ez az állandó versengési vágy "ösztönös" bennük, a kezdetektől alakulhatott ki. Felteszem egy részük azért csinálja, mert b*sztatni, piszkálni akar persze csak haveri alapon, nem azért, mert utálna vagy ellenszenvet érezne (persze ez is néha előfordulhat). Ilyen a személyiségük, náluk attól lesz jófej és laza valaki, ha simán beszól valami frappánsat.

Akinek meg ez nem esik jól, magára veszi és megsértődne, az meg "túl komolyan" veszi (legalábbis az ilyen emberektől sokszor hallottam ezt).


Nagyon nem tudsz mit tenni ellenük, max. otthagyod őket és másokkal haverkodsz, értelmesebb egyénekkel.

2016. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Haverokkal mi is szoktuk egymást oltogatni ha valaki valamiben jobb a másiknál.. De nem komolyan gondoljuk, és ha valaki mégis magára veszi akkor leállunk.. Ez szerintem haverok között ilyen alapvető dolog, vagy nem igazán tudom miért van..


Viszont ha ismeretlen vagy csak éppen látásból ismert emberke szól be, az általában azért mert ilyen a természete, vagy nincs élete és abban éli ki magát, illetve úgy szerez önbizalmat hogy másokat szól meg. Na meg ez ilyen fiatalkori sajátosság is. 22-23+-os korosztályban ilyen már nem nagyon van. Visszaszólni csak akkor éri meg, ha valami nagyon odacsapós, frappáns gondolatod van. Amúgy jobb ha figyelmen kívül hagyod.

2016. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!