Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szokott veletek olyan lenni,...

Szokott veletek olyan lenni, hogy lehangoltan, idegesen, nyűgösen, frusztráltan keltek fel reggel?

Figyelt kérdés

Ilyenkor az egész nap el van rontva... lekezelő vagyok mindenkivel aki hozzám szól, megbántom őket, stb...


Persze utána már bánom, de amikor ilyen napok jönnek rám, az is idegesít, ha valaki megszólít és beszél hozzám.


Van veletek is ilyen? És ha igen, mi tud kihúzni ebből a kedvből, ebből az "állapotból"?



2016. márc. 26. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nekem minden reggelem ilyen, de ezt külső tényezők befolyásolják, sajnos se magán élet se munka nem úgy alakul mostanában ahogy szeretném, reggelente jó 1 órát jobb ha nem szól hozzám a kollégám mert sokszor leütném legszívesebben :D de ahogy teljesen magamhoz térek enyhül a dolog vagy legalábbis elnyomom.
2016. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem nem mindig, de ma pl. igen...
2016. márc. 26. 20:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne azt keresd mi hoz ki belőle, hanem elsősorban mi okozza és azt old meg, mint mondtam nekem is külső tényezők miatt van.
2016. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Velem most semmi nem történt, tegnap boldog voltam, jól voltam... ma bumm.
2016. márc. 26. 20:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Minden reggelem ilyen. Csak én ettől függetlenül nem bántom meg a környezetem.
2016. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Velem is gyakran ez történik. Biztos hormonális. :P
2016. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van ilyen, ha nem hagynak aludni. De általában nem tart sokáig, mire beérek az egyetemre vagy munkába, addigra elmúlik. Reggel egy forró csoki, a biciklizés az egyetemig, egy jó zene hamar helyretesz.
2016. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 eznemlényeges ***** válasza:
Én ideges szoktam lenni, és akkor mindenkivel üvöltözök, de nem bánom meg, meg nekem is van olyan kedvem hogy leütném aki pl. valami fölösleges témával zaklat.
2016. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én minden reggel ilyen vagyok...amikor belépek a suliba azt kívánom bárcsak hozzám se szólna senki...de folyton mindenki körülvesz és elkezdenek beszélni hozzám...én meg próbálok velük kedves lenni és normálisan dumálni és máris jobb kedvem lesz...de ez a legkisebb dologtól is elszáll..de sosincs olyan,hogy valaki fel ne vidítson akaratlanul. :)
2016. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amikor iskolába kell mennem, kb minden reggelem ilyen. Utána nap közben általában normálisabb leszek, de ha olyan óráink vannak aznap, amit utálok, vagy olyan tanárral vagyunk, aki bunkó velem, akkor egész nap szar kedvem van és bunkózok másokkal..
2016. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!