Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy nő azt mondja egy...

Ha egy nő azt mondja egy férfira, hogy "nem rossz", akkor az negatív vagy pozitív dolognak számít?

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez komolyan kérdés? rossz - negatív, nem rossz - pozitív
2016. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a kérdés értelmetlen :). Csak azért ìrtam ki, mert nem tudom eldönteni, hogy most tényleg pozitív vagy csak úgy megnyugtatásból mondták.
2016. márc. 29. 12:15
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kispadra jó lesz,de pályára csak végszükség esetén.
2016. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen hangsúllyal. Bár sosem kifejezetten negatív, szóval azt nem jelenti, hogy ronda. Ha viszont már az is negatívnak számít, hogy nem jössz be neki, akkor lehet, az,


Van az a nem rossz, ami a "játékos" jellegű... amikor igenis nagyon bejön neki a férfi, de nem akarja ezt kijelenteni akármilyen okból (ált. azért, hogy kicsit húzza a másikat heccből).


Meg van az a nem rossz, ami olyan, hogy "nem rossz, de...". Ez a "jól néz ki, de nem az esetem / nem fog meg".

2016. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig érkezett válaszokat!


Akkor legalább egy kicsit biztosabb, hogy nem vagyok annyira ronda. :D


Még jöhetnek válaszok.

2016. márc. 29. 12:42
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
A nem rossz az, hogy bejössz neki, csak nem akarja mondani:):D Tudom, mert én is ilyen vagyok...
2016. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor az jó dolog. :D
2016. márc. 29. 12:45
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szövegkörnyezettől függ.

Van amikor azt jelenti, hogy nagyon jó pasi, csak nem akarjuk direkt felnyomni az egóját.

De van amikor csak nem akarjuk megbántani a fiút.

2016. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálam a nem rossz olyan semleges kategória.
2016. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. ne foglalkozz vele, csak úgy mondja, azért hogy megnyugtasson téged, és ezzel nem küld el hanem csak felcsigázott hogy majd alá adod a lovat
2016. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!