Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az idős embereknek miért van...

Az idős embereknek miért van néha füldugó a fülükben az utcán?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Hallókészülék?
2016. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
én is láttam, és állítólag azért, mert úgy hallották h az usa-ban nagy divat aztán ők is menőznek ...
2016. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
A rothadó Nyugat tehet róla. Többek között ezért is érdemes lenne az életerős, feltörekvő Kelethez csatlakoznunk ehelyett a dekadens EU helyett!
2016. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Kossuth rádiót hallgatják.
2016. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Vagy urambocsá' zenét?


Vagy azt nekik tilos?

2016. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát számomra nem egészen világos, hogy milyen füldugóra gondolsz. Nekem pl. anno nagyapám vattát tett a fülébe, ha huzatot kapott. Ilyenre gondoltál, vagy zenére?
2016. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de miért? a sima vattán is zene megy? ezt nem értem ....
2016. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
:D dehogy, csak nekem a füldugó így kétértelmű, mert van ugye amin zenét hallgatsz, meg van ami arra szolgál hogy tompítsa a zajokat. Innen jött a vatta dolog, ami bár nem fülhallgató, de hasonló az én példámban, mert védi a fület- jelen esetben nem a zajtól hanem a környezeti hatásoktól, legfőképp a széltől.
2016. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
OLyan is lehet,hogy fülzúgása van,és a ketyere egy kellemes fehér zajt kelt,hogy elnyomja.
2016. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!