Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdjem le ezt a...

ChristianeF kérdése:

Hogyan küzdjem le ezt a "furcsa" depressziót?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,és kb 4 éve intenzíven sportolok.(heti 5x járok futni,kondiba) most azonban szakítottam a barátommal és ez nagyon rosszul érintett.Régebben kialakult nálam evészavar,így ha boldog vagyok akkor megy a sport,egészséges életmód,szép és vékony vagyok stb..amint valami rossz történik velem azonnal zabálni kezdek és felhagyok a sporrtal és hízok.(amit ha végre magamhoz térek 1 hónap alatt le is adok) mostmár túl vagyok a barátomon,nemis érdekel viszont az hogy meghíztam és nem sportolok nagyon depresszióssá tesz..tudom hogy mit kell tennem ,és ez nem visz előre és edzenem kell mert akkor kerülök közel "önmagamhoz".úgy érzem jelenleg nemis élek,és akaratgyenge szär vagyok.de egyszerűen nem megy.semmihez nincs így kedvem,mindenből kihúzom magam,csak az érdekel hogy mélyre kerültem és céltalan vagyok.Hogyan beszéljemmeg magammal hogy idióta vagyok?! erőszakoljam meg magam és menjek vissza edzeni,mert ez így nem állapot?Valaki volt már hasonló helyzetbe? úgy érzem elvesztem..

2013. okt. 28. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy rosszul érzed magad, hiszen most ért véget egy kapcsolatod. Igen, menj vissza edzeni, segíteni fog! Persze nehéz lesz rávenned magad, de megéri! Legyen melletted egy jó barátnő, akivel mindent meg tudsz beszélni.
2013. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
borzalmas érzés senkinek nem kívánom...ördögi kör. mikor tudud h pusztítod saját magad lelkét,és mégis csinálod és nem tudsz tenni ellene.
2013. okt. 28. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
A sport pedig endorfint szabadít fel szal jót tesz erre a rossz kedvre.
2013. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi h írtatok:) akkor nincs mire várnom..holnaptól belevágok:) vesziteni valom nincs...
2013. okt. 28. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Hajrá! Ez a beszéd! Túl rövid az élet, ne búslakodj!
2013. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pontosan így van:)))) már jobb is!
2013. nov. 2. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!