Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Letilt, felold, letilt,...

Letilt, felold, letilt, felold. Miért?

Figyelt kérdés
Az exem egyik pillanatban letilt, aztán később felold, majd megint tilt. Mire jó ez? Nem írok neki, nem zaklatom (én hagytam el egy nagy balhé után).

2016. ápr. 5. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet nem is tilt le, csak felfüggeszti a profilját egy darabig.
2016. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert vannak közös ismerőseink, és az egyiknek posztolt a falára, de az ő nevére már nem tudok kattintani.
2016. ápr. 5. 10:39
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem hagyjad, hülye az ilyen.
2016. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmeroggyant,mielőbb szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2016. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Beképzeli magának, hogy te mindég az ő profilját nézegeted és ő kitalálja, hogy te mit gondolhatsz róla ezalatt az idő alatt és saját magát hergeli, besértődik a gondolatai miatt, aztán mégis úgy gondolja, hogy neked látnod kell, hogy ő miket posztol, az orrod alá kell dörgölnie mindent.

Tiltsd le te, aztán megvan oldva.

2016. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És ez téged miért zavar, ha már úgysem vagytok együtt? Nem a facebookon kell élni az életedet. Én jó, ha havi 1-2 alkalommal benézek.
2016. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az, hogy észrevettem, az nem egyenlő azzal, hogy éjjel-nappal ott lógok. Este fellépek telóról, kész. És a kérdésemre ez nem válasz.
2016. ápr. 5. 18:20
 8/9 A kérdező kommentje:
Különben viszonylag sokáig tiltva voltam nála (kb két hónapig). Aztán a napokban levette, visszatette. Nyilván vhol engem is megviselt a dolog, jót is tett, h nem láttam.
2016. ápr. 5. 18:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok is, akiknek nem tetszik a másik véleménye, csak mert nem egyezik az övével. Ilyenkor megsértődik, és tilt. De ez olyan gyerekes! Azt hiszi, hogy neked tesz ezzel rosszat, közben jót tesz. Megszabadít az elmeroggyant büszkeségétől. Én már jártam így. Ostoba fennhéjázó személy volt, csak egyetérteni lehetett vele, bólogatójánosnak lenni. Mivel nem voltam az, tiltott. Annyi baj legyen! Dicsekvő, öntelt és büszke ismerős nem kell! Még a Fb-n is magát fényezte: Ezt meg ezt főzte, ilyen meg ilyen okos, persze volt, aki körberajongta, de ekkora mértékű egóval nem társulok.
2019. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!