Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lehet, hogy az évekig...

Miért lehet, hogy az évekig legjobb barátnőm egyik napról a másikra mindenhonnan letilt?

Figyelt kérdés

Korábban is előfordult, hogy meg akarta érthetetlen okból szakítani a kapcsolatot, amit akkor meg is írt, elfogadtam, bár nem értettem. Aztán bocsánatot kért, újra beszéltünk. Kiálltam mellette, amikor senki, és 5 éven keresztül voltunk legjobb barátok. Én elköltöztem a városból, de akkor is beszéltünk folyton, és mindig találkoztunk, ha otthon voltam. Aztán egyik nap megbeszéltük, hogy másnap skype-olunk, és nem volt fenn, aztán nem válaszolt két üzenetemre sem. Aztán nem vette fel a telefont, nem válaszolt az e-mailre, és egyik napról a másikra észrevettem, hogy mindenhonnan letiltott. De még kisebb közösségi oldalakról is. A számát lecserélte.


Amikor még barátok voltunk, akkor jegyzett el a férjem, és megkértem, legyen a koszorúslányom, de mivel letiltott, ezért nem tudott részt venni a szervezésben, viszont próbáltam békíteni (bár nem tudom, miért haragudna), és meghívtam a lánybúcsúra is, esküvőre is egy közös ismerősön keresztül, akinek azt írta, hogy fel kéne már fognom, hogy nem akar velem beszélni.


Van ötletetek, hogy mi lehet? Mit csináljak? Nem tudom sajnos elengedni, és néha egyenesen azt érzem, hogy belebetegszem ebbe. Már szakemberrel is próbáltam beszélni. Miért csinál ilyet valaki?



2016. márc. 28. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
azért mert nem képes felfogni hogy te elköltöztél és bepipult rád. Én legalábbis ezt vettem le.
2016. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De már másfél évvel a költözés után történt. És nem értem, hogy ... ennyire? Egy szó nélkül minden létező felületen letiltani valakit?
2016. márc. 28. 16:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán az ember mindenre képes még a legelvetemült dolgokra is
2016. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ennyire elutasítóan? Mert az egy dolog, ha megteszi, de megint egy dolog, ha a közeledés minden fajtáját is elutasítja. Nem gondolom magam túl rámenősnek, csak ahhoz képest, hogy igazából ő az, aki megbántott, és mégis én teperek... Szánalmas vagyok.
2016. márc. 28. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen szavakkal mondtam volna csak egyszerűen te szereted mint barátot persze de ő nem képes felfogni hogy te elmentél és nem vagy ott vele minden másodpercbe vele. Eddigi első válaszoló amúgy a második is én vagyok
2016. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, láttam a válasz hasznossága százalékából, hogy valószínűleg ugyanaz válaszol. :) Köszönöm szépen.
2016. márc. 29. 11:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Kicsit későn..De nem lehet hogy a férjed tetszett neki?Aztán a házasságkötéseteket már nem tudta volna végignézni.Tudni sem akar róla...?
2016. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ, de nem gondolom. :/
2016. ápr. 20. 21:18
 9/10 anonim válasza:
Szia!Azóta kiderült mi volt az oka?
2020. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia. Nem sajnos. Eltelt azóta jópár év, még mindig tiltva vagyok nála. Nagyon sok időbe telt, mire el tudtam engedni, de nem akarom azt mondani, hogy most már nem is fáj egyáltalán.
2020. jún. 21. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!