Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem túl féltékeny...

Csak szerintem túl féltékeny a barátom?

Figyelt kérdés

Lényegében féltékeny minden fiúra akivel csak szóba állok.

PL: Van egy fiú az osztályban akivel jóban vagyok,és megkérdeztem tőle facebookon múltkor mikor nem volt iskolába hogy jön-e holnap?

Erre barátomtól az volt már egyből a reakció hogy de ugye ez csak baráti,és ez volt a téma vagy 10-15 percig.

Hát még ha látná hogy miket beszélek ezzel a fiúval facebookon,nem azért mert olyanokról beszélünk,hanem mert minden egyes szóra féltékeny lenne csak úgy,ha meg meglátná hogy néha küld a fiú nekem(nem csak nekem,mindenkinek akivel jóban van,még fiúknak is)ilyen puszi küldős smileyt,hát kb kitörne olyan veszekedés.

Ha esetleg elmegyünk valahova,és felkérnek táncolni akkor is megy a sértődés,már akkor is ha csak felkértek,de nem fogadtam el.

Vagy ha beszélek egy haverjával és mondjuk mosolygok valamin amit mond,akkor így meg úgy nézek rá,és biztos akarok tőle valamit.



2016. ápr. 5. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha meg elmúlik a szerelem és már nem akar birtokólni, akkor meg lelép, hülye dolog ez a párkapcsolat 😂
2016. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!