Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nagyon féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon féltékeny sokszor megsértődik hogy biztos megcsalom. Nem is bízik szerintem benne pedig szeret. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Próbálom vele megbeszélni de nem sikerül mert akkor megsértődik.IGaz én is nagyon féltékeny vagyok mindenkire és féltem de én legalább nem mutatom ki.Mit tehetnék?Ha megpróbálom megbeszélni leb*sz...
2014. aug. 13. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki az ellenkezőjét:)
2014. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az expasim viselkedett így. Betegesen féltékeny volt, folyton azzal jött hogy megcsalom.


Erre azt mondom hogy mindenki magából indul ki. Végül ő csalt meg engem, aztán fel is pofozott amikor ezért szakítottam. Végül visszaütöttem és kidobtam a francba. Már sokkal hamarabb kellett volna.


Hosszabb távon képtelenség ilyen kapcsolatban lenni mert rohadt idegesítő a folytonos gyanúsítás... Ha épp nem mondta ki akkor is látszott rajta hogy fortyog....borzasztóak az ilyen emberek.

2014. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!