Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális az, hogy társaságban...

Normális az, hogy társaságban ''boldognak'' tettetem magam?

Figyelt kérdés
Ha családon kívüli emberek társaságába kerülök (osztálytársak, barátok, stb.) gyökeresen megváltozik a viselkedésem, nevetek és ''boldog'' életet festek le magamnak. Úgymint minta család, sok barát, stb., miközben legbelül azt sikítom, hogy nem oké, nem vagyok jól, segítsen valaki. Képes vagyok otthon órákon át sírni vagy csak szomorkodni vagy csak ülni. Folyton olvasok és eszek és tudom, hogy még jobban el fogok hízni, de nem bír olyankor érdekelni, utána meg konditerembe járnék és úgy érzem kettészakadok belül. Szóval izé ez normális? Vagy van valami bajom? Köszi a válaszokat :) 14/l (<---így működik ez errefele? új GyK tag vagyok, bocsi)

2016. jan. 6. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha van rajtad fölösleg, akkor kezdj el sportolni!

Amúgy meg nehéz időszak a kamaszkor, meg kell találnod önmagad, van egy-két ellentmondás mindenkinél ilyenkor, ezek a dolgok 20 éves korra elmúlnak.

2016. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Normális, kamaszkornak hívják.
2016. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is "boldognak" tettetem magam de nem vagyok az.

19f

2016. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Én már 20 éves vagyok és még nálam is tart ez. Meg úgy veszem észre egyre rosszabb, ahogy öregszem. :(
2016. jan. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Én is, akárhányszor társaságban vagyok, mindig életvidámnak meg boldognak látszom.

Ha gondolod írhatsz privátot...15/f

2016. jan. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, mind ilyenek vagyunk.
2016. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb így a dolog, elgalább nem kérdezgetik mia gond. :D
2016. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!