Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordulhat az, hogyha egy...

Előfordulhat az, hogyha egy nőnek túl nagy elvárásai vannak a férfiakkal kapcsolatban akkor végül nem fog kelleni senkinek?

Figyelt kérdés
Persze mi a sok és mi nem ez relatív, de nyilván egy bizonyos ponton túl már nem szabad merészkedni.

2016. ápr. 7. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

A gond akkor van, ha az elvárásokat előre kéred, és nem egy már meglévő kapcsolatban formálod neked tetszővé a partnered.

Ez mindkét nemre igaz.

2016. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Általában az van hogy addig válogat amíg sikeresen beválogatja a legnagyobb bunkó-kamugépet, aki az első hónapok megjátszása után naponta megalázza meg néha elpüföli ..
2016. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
egy dugásra mindig is kelleni fogsz valakinek, még akkor is ha 200kg-ot felülről súrolod és mellé még igénytelen is vagy.
2016. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Simán előfordulhat. Kell hogy legyen egy határ. Sok önző nőt az nem érdekli mi lenne a jó a férfinak. kapcsolatban is önkényesen magukkal törődnek. ha a nő egy kapcsolatban mindig elvárásokkal bombázza a férfit hogy ez meg az nem jó neki, előbutób a férfi fogja otthagyni. Mai helyzetből amit én látok, sok megkeseredett férfi van, pont azért mert értéktelennek érzik magukat, és vagy nem tudnak a nők elvárásainak eleget tenni
2016. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Velem ez lesz, tudom. De inkább egyedül maradok, minthogy pokollá tegyem valakinek az életét, amiért úgy gondolom, nem jó nekem.
2016. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!