Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi téveszme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi téveszme a ronda férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. Összekeverik az előnytelen, de amúgy átlagos külsejű férfit a rondával. Előnytelen az, ha valaki rossz frizurát, öreges esetleg szakadt ruhákat hord, van egy kicsi pocakja vagy szemüveges mondjuk. Egy ronda pasi kövér (200 kg felett, bár ezen lehet segíteni), alacsony (170 cm alatt, és ezen már nem lehet segíteni) vagy nagyon ronda az arca, esetleg bőrbetegsége van.


2. Egy ronda férfi nem feltétlenül ápolatlan vagy igénytelen. Sőt, a ronda férfiak legtöbbje pont, hogy jobban figyel ezekre, mert próbál magán javítani, de sajnos a rondaság fő oka általában olyan, amin nem lehet segíteni.


3. Egy ronda férfi félénk és nem kezdeményez. Magam példájából tudom, hogy ez nem igaz. De egy ronda férfi kezdeményezhet bármilyen tökösen vagy magabiztosan, akkor is azonnal elutasítást kap a külseje miatt.



2015. nov. 14. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így van.
2015. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam még olyan embert, aki (nem betegség vagy baleset miatt) menthetetlenül ronda lenne. Akik itt panaszkodnak, valószínűleg azok sem Csernobil-szökevények (még az "alacsony-ocsmány" barátunk sem :D), inkább fejben vannak problémák.
2015. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, kinek mi ronda.Ez tényleg relatív.Egy átlagos is lehet csinos és vonzó, de attól lehet hogy nekem pl mégsem tetszik.Nekem pl volt egy olyan "álompasim", aki kb úgy nézett ki, ahogy a képeslapokon a modell pasik.Fekete félhosszú haj, almazöld cicaszem, érzéki száj, csinos, magas test, hibátlan bőr, hófehér fogak, jó stílus..Mi kell még?? Nos, több barátnőm szerint is, ez a pasi ronda(????!).Haverjai közt is volt, aki rondának tartotta.Ja és félénk volt a srác!

Ezzel szemben tapasztalatom szerint a legrondábbak egyben a legrámenősebbek is és levakarhatatlanok :(

2015. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó mondat mennyire igaz..nekem a 2 levakarhatatlan hódolóm kimondottam csúnya volt..általában a csúnya fiúk sokszor agresszívan udvarolnak, ami külön megcsúnyítja őket..nálam mindenképp..sokszor nem is a külsőről van szó..

Olyan helyes fiúkat ismerek akik félénkek h azt el sem hinnék az itt kesergő "csúnya" fiúk..az én párom is félénkebb volt a lányokkal és szerintem helyes..

Az előnytelen meg sokszor csúnya..olyan ez mint a Betty a csúnya lány esete..valóságban nem csúnya de a smink, ruha haj, fogszabályzó azzá tette..hozzáteszem a férfiak is ennyire felszínesek ezen téren..simán csúnyának kiáltanak ki olyan lányokat akik csak előnyteles stílusúak..az alapvető emberi vonás, ne kenjük csak a nőkre..mindenki csak annyit lát amit a másik mutat neki..az egyik barátja a páromnak például azért nem jött össze egy lánnyal mert nem tetszett neki ahogy kinézett, a stílusa.."pedig annyira szép lány lehetne" mondta a páromnak, aki próbálta rábeszélni lányra mert ismerte és szerinte nagyon kedves okos lány..mondanom sem kell nem jött vele össze..és igen a stílus maga az ember..ennyi..amúgy a szépség egy része a stílus érzékből fakad, a jó arányokból..egy rossz hajjal például el lehet rontani az arcot..az összkép agyon fontos..

Tudom h ezt nehéz megérteni egy olyan embernek akinek esetleg nincs stílusérzéke vagy nem érdekli a divat vagy egyáltalán maga külseje..és igen azt is nehéz megérteni ha miért ez alapján ítélnek az emberek..de komolyan érdekes ez?..próbálj kedves és laza lenni és akkor majd azt "jobban" észreveszik mint a rossz stílust..

2015. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tényleg ronda vagyok.... Nekem soha semmi nem sikerül.. Elállnak a füleim, és ezért egy lánynak sem kellek.. 19/F
2015. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!