Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi a gáz azokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a gáz azokkal a férfiakkal, akik akár egy évet is várnának a szexszel egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
És miért hiszik, hogy az a normális, ha fél vagy akár egy év is eltelik egy felnőtt kapcsolatban, és aki már akár 2 hét, vagy maximum egy hónap után igényelné a szexet, az egy ribi akit csak a szex érdekel? :)

2015. jún. 7. 19:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen férfit sem ismerek.

L20

2015. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%

Én szeretek várni :-D

Mondjuk nem éveket de 1-2 hónapot tuti és valamiért nem szeretem az olyan csajokat akik az első héten már szétteszik! :D

2015. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
61%
Az a gáz velük,hogy tudják magukról hogy semmit sem tudnak nyújtani szexuálisan,mert tapasztalatlanok.
2015. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem normális az a férfi, aki képes 1-2 évet várni egy nőre. Viszont azt a nőt sem tartom normálisnak, akinek szüksége van 1-2 évre..
2015. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
41%
Aki ennyit képes várni egy nőre, az valószínűleg addig mást dug. Ésszerű határokon belül érdemes mozogni minden félnek.
2015. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

Én ismerek egy ilyet. Sőt, ő kifejtette, hogy bár ő maga nem szűz, azért örülne neki, ha a lány szűz lenne.


Erre szerintem elég egyértelmű a magyarázat: tudja (vagy legalábbis, azt hiszi) magáról, hogy pocsék az ágyban, és egy szűz lánynak nincs viszonyítási alapja, ha meg várnak 1-1,5 évet, akkor már az érzelmeknek elég erősnek kellene lennie (szerintük), hogy a pocsék szex miatt ne kerüljön sor a szakításra.


Tudod, playing safe :D


Szerintem ezzel csak az a baj, hogy ha nagyon sokáig várnak a dologgal, akkor sokkal de sokkal nagyobbak lesznek az elvárások- hiszen csak azért várnék én is ilyen borzasztó sokat (már ha várnék), mert bizonyára megéri. Aztán meg kapok egy középkategóriás, érzelemmentes dugást, jobb esetben, legrosszabb scenárió az lenne, hogy fél perc alatt eldurran, mert annyit vártunk már rá. Lehet, hogy 1 hét után egy középkategóriás szex jut, de azt rá lehet fogni arra, hogy még nem ismerjük egymást, össze kell hangolódni, és idővel valóban jobb lesz. De ha már valami extraszuperhiperjó szexet várok- és azt baromi sokáig várom-, akkor egy középkategóriás szex tömény csalódással jár- "erre, komolyan ERRE vártam én ennyit?!". Összeségében tehát szerintem sokkal rosszabb annyit várni, mert az érzelmek ugyan dobnak a dolgon, de hiába a szerelem, ha a másik bénácska, összeszokott párral szerelem nélkül is jobb a szex- hát még ha szerelem is van ÉS összhang is :)

2015. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Valószínűleg heréltek!
2015. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ezek a férfiak általában pont nem úgy és ott ismerkednek, ahol a nők többsége azt "elvárná". Nem valószínű, hogy egy ilyen férfi odamegy csak úgy egy bárban a kiszemelt hölgyhöz, hogy meghívja italra. Magamból kiindulva ilyet egyszerűen nem csinálok, mert tudom, hogy így tényleg csak egy éjszakásokat lehet találni, a szerelem ilyenből nekem soha nem alakult ki.

Nem hinném, hogy bármi gáz lenne az ilyen férfiakkal, ha kell én is várok ameddig kell.


Csak egy dolgot várok el, hogy amíg velem van, lehetőleg csak engem szeressen (ha már én is így teszek). Ez az a minimum, amiből szerintem nem szabad lejjebb adni.

2015. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%
sztem is gaz. de tuti lesz par csaj aki mindjart dicseri oket
2015. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
68%
Vagy impotens, vagy mikropénisze van.
2015. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!