Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg lehet kerestetni a rendőrö...

Meg lehet kerestetni a rendőrökkel vagy hogyan deríthetem ki?

Figyelt kérdés

A szomszédomnak a fő bérlőjével akarok kapcsolatott teremteni mert elviselhetetlenül bunkók és egyoldalúak a szomszédaim azaz szomszédom akik albérletben laknak 2szobás lakásra vannak 3felnőtt 3gyerekkel és eléggé egyoldalúak velem mert én ne legyek hangos a folyosón de ők azok a gyerekekkel és az nem baj! És a folyosora ki rakják a szemetüket meg a munkás cipőjüket!


Tudom a nevét a fő bérlőjüknek mert az ő nevén van a lakás de a tartozkodási helye kéne nekem mert ott lakik ugyebár és azt hogyan deríthetném ki?



#tulajdonság #Szomszédok #bérház #fő bérlő.albérlők
2016. ápr. 8. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ott a házban valami közös képviselő? Elvileg neki meg kéne legyen a száma.
2016. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs meg neki a száma mert nem tartja vele a kapcsolatott próbálkoztam már ezzel.
2016. ápr. 8. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem a rendőrségre tartozik, ők semmit nem fognak tenni.


Tételezzük fel, elméletileg, hogy a rendőrség megkeresi a tulajt, de ha megtalálja, akkor sem fogja neked ki adni az adatait, csak ha ő is beleegyezik.


Kérd ki a tulajdoni lapot a földhivatalban, akkor megtudod, ki a tulaj.

2016. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom ki a tulaj mert voltam bent a földhivatalban és betekintettem csak azt nem tudom a tulaj hol lakik ezt akarom kideríteni.
2016. ápr. 8. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!