Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kerestettek a szüleim a...

Kerestettek a szüleim a rendőrökkel mert 2 ismétlem 2 órán át nem mentem haza, normális ez?

Figyelt kérdés
17 éves visszahúzódó gyermek vagyok, eddig ilyen nem fordult elő max. 20 perces késések. Mai napon iskolában kicsit túl sokáig maradtam mivel nem nagyon vagyok otthon reál tantárgyakban. 14 órától 16 óráig tanultam, majd 16 órától 17-10 ig beszélgettem a tanárnővel. Mikor már kezdek elköszönni tőle látom, hogy 22 nem fogadott hívásom volt ( le van halkítva a telefonom mert iskolában vagyok) sajnos feltöltő kártyámról lefogyott a pénz is így visszahívást kértem a szülőktől, megtették és kérdezték hol vagyok mert már iskolában, utcán is kerestek ( nem szoktam elcsángálni sehova ) amikor mondtam nekik, hogy itt vagyok még a suliba nem hittél el, mivel a portás azt mondta se gyermek se tanár nincs már az épületben. Ügye, hogy megállapítsák elém jöttek, de közben hívott a RENDŐRSÉG, hogy mi van velem??? Elmondtam megszeppenve, hogy hát semmi mert korrepetáláson voltam, letették, megköszöntem. Nyomaszt, hogy 17 évesen nem tudok 2 órát eltölteni ott ahol akarok, jelen esetben azért is zavar mert a tanáron kívül nincs is tanúm, hogy én hol voltam, meg az is zavar, hogy rám hívták a rendőröket, hogy keressenek, milyen dolog ez ???? Most azzal jönnek, hogy nem kellet volna lehalkítani a telefonomat, jó elismerem részben igazuk van de akkor se kell a rendőröket értesíteni. Nagyon nyomaszt, hogy kerestek e rendőrök és rossz érzés látni, hogy aggódnak értem.
2015. okt. 6. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

2ora eltunest be sem jelenthetnek a rendőrségen !! Azaz a rendőrség nem vesz fel semmi adatot 2 ora tünet utan,csak 24ora utan!



Inentol kezdve ez hazugság hogy "rendorel kerestetek"a szüleid.

2015. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hű, te nagyon unatkozhatsz.
2015. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
nincs mobiltelefon?
2015. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Ez a rendőri keresés, hogy felhívnak? És az iskolában nem találnak meg? Azért ez elég elkeserítő.


Amúgy nem, nem normális, beszélned kellene a szüleiddel erről.

2015. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
MÁskor dobj nekik egy smst.
2015. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Furcsa, én sem hiszem el, 2 óra után? SMS-t nem tudtam küldeni tanultam és nem volt pénzem se a telómon.


Igen a suliba nem találtak meg, hisz teremben voltam, a portás is azt hihette, hogy a takarítókon kívül mindenki elment már. Az hihető, hogy 20-as telóról hívnak a rendőrök ? Keresem kutatom a eddigi volt telefonszámaimat egyik se kezdődik kilenccel..... 2 óra még nem a világvége, ügye? Kiábrándultam most nagyon, kételkednek a szüleim, eddig ilyen nem fordult elő.

2015. okt. 6. 19:56
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális... De te is dobhattál volna egy smst, hogy kicsit később mész.

Igen, a rendőrség felhív. Ismerősömet is kerestette az anyja, pedig pontosan tudta, hogy hol van, csak rá akarta hívni a rendőröket. A srác már elmúlt 18, tehát még csak keresniük se kellett volna, de a boszorkány nagyon jól tudta, hogy mit kell mondania a rendőröknek, hogy azok egyből intézkedjenek (előadta, hogy a gyerek úgy ment el otthonról, hogy öngyilkos lesz. Igazából úgy ment el otthonról, hogy "akkor elköltöztem, szia")

A srácot felhívták, ő elmondta, hogy hol van (dolgozott....) és azt mondták neki, hogy sajnos muszáj leellenőrizniük. Így kiment a munkahelyére 2 járőr, igazoltatták és szószerint szidták az anyját.

Na mindegy, a lényege az egésznek, hogy igen, a rendőrség telefonál, és igen, már ilyen hamar.

A szüleiddel szerintem ülj le beszélgetni, hogy tartsák tiszteletben, hogy 17 évesen már megeshet, hogy nem egyből suli után mész haza.

Nem is értem... Mi lett volna, ha beülsz mekizni a barátaiddal? TEK-esek törnek rátok?

2015. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim, ezt jól tudták, az a vicc, hogy suliba voltam + 3 órát.... beszélni nem lehet velük jóformán kikészültek....
2015. okt. 6. 20:56
 9/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik hogy beszéljenek azzal a tanárral akivel voltál.
2015. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért nincsenek barátaid?
2015. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!