Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elviitethetnek-e a rendőrökkel...

Elviitethetnek-e a rendőrökkel, ha veszekedwk az apámmal, de nem vagyok részeg, tehát beszámítható vagyok?

Figyelt kérdés

Utálnak otthon es ma tobb kiserlet is volt erre. Egyszer megtettek, de akkor egy pofont adtam vkinek. Allandoan bantanak lelkileg es ki akarnak turni. Mit tegyek? Hogyan vedekezzek?

Ha siman ordibalok, meg nem vitethetnek el, nem? Nem fenywgetőzök.



2016. jan. 30. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? És fiú vagy vagy lány?
2016. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mire volt ma több kísérlet?


A rendőrhívásra? Továbbá Felpofoztál valakit és korábban rendőrt hívtak rád?


Egyébként hány éves vagy és Mi a probléma forrása?

2016. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Ha nem közterületen csinálod, akkor nem vitethetnek el.

Ha részeg vagy akkor sem.

2016. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy? Van jogod a lakásban tartózkodni, vagy felnőtt nagykorú személy vagy, akit esetleg tulajdonjog hiányában kitehetnek?


Túl sok mindentől függ ez, hogy a rendőr elvihet/kitehet e.

2016. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Miért ne vitethetnék el ha közterületen balhézik vagy részeg?
2016. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
26 eves ferfi vagyok. Anyai reszem mar nincs a hazban csak apai, vagy fordítva. Mar nem tudom, mert anyam meghalt es mikor hitelt vettunk fel , akkor kiskoru voltam, ezert a reszemet kivettek minden ingatlanunkbol es atraktak a mamam hazara fele aranyban.
2016. jan. 30. 22:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem. ez kimaradt. Kolléganőm is bevitette a férjét mikor az az otthonukban részegen rátámadt meg fenyegetőzött.
2016. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jo az mas, en nem fogok ilyeneket csinalni.
2016. jan. 30. 23:01
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

Nem. Nem vitethetnek el. Ha muszáj védekezésként lekenned neki egyet, akkor figyelj, hogy úgy üsd meg, hogy nyoma ne maradjon és ne tudjon semmit sem bizonyítani.


Egyébként igyekezz onnan mihamarabb elköltözni és minden pénzedet vidd el tőlük. A házrészedet fizettesd ki velük: menj el egy ügyvédhez. ne hagyd, hogy kiforgassak a jogos örökségedből.

2016. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is vitethetnek el, de kirúghatnak otthonról, mert már nem kötelesek eltartani a szüleid 18 éves korod után.
2018. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!