Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetek az ellen hogy ne...

Mit tehetek az ellen hogy ne utáljam a Nőket?

Figyelt kérdés

Egyszerüen kiábránditó, mindenhol a nő ego fényezése, mindenhol mellek seggek, egy ideig még persze élvezet, de ez is olyan mint minden más ha sok csokit eszel megcsömörlesz tőle.

Meg amik a Felszin alatt mennek női dolog Női "praktikák" amit ahogy csinálnak kapcsolatokban, amilyen felszinesen mozognak mennek egyik helyről másikra.. nekem elég csak látni is, belegondolni is sok ahogy önfeledten kicsapongó életet élnek. És még ők heveskednek, itélkeznek, válogatnak, egyenjogúsággal jönnek, mintha nem vennék észre hogy értük van minden úgy 80%ba körülöttük forog a világ,

Igazságtalannak tartom az egészet, megkapnak mindent, nem is kell nagyon semmiért se tenni, izzadni, A világ napos oldalában élhetnek ahol nem kell nagyon felelni semmiért, Egyik kapcsolatból a másikba vándorolnak, fejlődnek az élet minden területén

amig én évek óta magamnak élek csak a negativumokat kapom viselem tőlük, csak amiatt mert Normális, tisztességes természetü személyiségem van, Nincs tetkós hülyegyerek stilusom, és ez meg túl unalmas ugye..

A folyamatos elvárásoknak megfelelés Már egyre inkább érzem azt hogy kikészit idegileg, ezek miatt kihal bennem az a gyermeki én, az értéktelenséget érzem mert nem kapok tőlük semmit ami motiválna, előrébb vinne. és tudom hogy ez az üzenet se érdekli őket mert miért is, nekik megvan az örömteli kis életük.véletlenül se húzza le őket egy negativ ember.

Pedig annyi szép lányt látni mindenhol.. de csak látni.. de ha ránézek eszembe jut ez a sok hülyeség, el is megy a kedvem, azt érezve hogy úgy is kevés lennék hozzá. vagy még is mi újat tudnék neki mutatni amit az 500as ismeretségi köréből ne mutatott volna senki. Egyszerüen nem tudom... semmi képp nem akarom elhidegülni megutálni őket, de ez a folyamatos passzivkodás önbizalom rombolás, eltaposás, vagy épp levegőbe vesznek tőlük méginkább nem használnak


2016. ápr. 9. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy biztos van olyan nő is, aki ugyanezt gondolja a férfiakról. Hidd el, mindkét nemben vannak példák, nem kell általánosítani.
2016. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És még nem vagy házas:)

Keress egy jó hobbit magadnak aztàn ne törődj vele.

Jó dolog ez mex meg minden de olyan maceràs az egész jàrulékos dolgaival hogy igazàból minuszosra jön ki a végén.

Persze valakinek meg tökjó minden.Ilyen is van nyilvàn.

Végülis a földönkívüli élet is nyilvànvaló annak aki képbe van a csillagàszati tàvolsàgokkal csak nem bizonyított a tényleges létezése.

Tehàt nőből is vannak jó fejek.Talàlkoztam is màr ilyennel.Sajna foglalt volt.Lett is belőle ribilló.

Multiplayerezz!Tudom ajànlani!Naggyonjó!Kipucolja az ilyenféle kellemetlen gondolatokat a fejedből.

2016. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Javítàs

,,jó dolog a kex"

A 3.-ik mondat így kezdődik helyesen.

Vagy nem.

2016. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Törődj bele, hogy ez van, aztán vedd ki belőle a részed.
2016. ápr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te irtó szélsőségesen látod a világot! Miért hiszed hogy a nőknek nincsenek problémái? Talán ők egy külön bolygón élnek vagy mi?

"nekik megvan az örömteli kis életük.véletlenül se húzza le őket egy negativ ember"

A boldogság nem nemfüggő, hanem személyfüggő. Vannak befordult, megkeseredett, épp pechszériában lévő nők, és ugyanilyen férfiak is. Kevés ember él olyan csilivilli életet, hogy ne lennének hullámvölgyek soha az életében. Te kilométeres távolásgból nézed az embereket, és bebeszéled magadnak így ismeretlenül, hogy mindenkinek aki nő annak olyan rohadtul jó, aki meg férfi annak meg eleve sz@ar...Mint ahogy te magad is írtad: nézed őket az utcán. Nem mondod, és akkor már ismered is őket??

Pont rátapintottál a lényegre, utálod a nőket, innentől kezdve minden földi rosszért csak a nők felelhetnek. Ilyen mentalitással, meg ne várd hogy boldog leszel valaha az életben. Ennyire megkeseredettnek hogy lehet már lenni?

2016. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!