Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a nagyfokú...

Mit lehet tenni a nagyfokú lustaság ellen?

Figyelt kérdés
Egy igazi lusta dög vagyok. A munkában sem elégedettek velem, mert akár több órával munkaidő kezdete után húzom oda magam, holott 5 percre van gyalog a munkahely. Kb. havonta takarítok. Mert gyakrabban nincs kedvem. Tudom, hogy sportolni kéne de nincs kedvem. Meg úgy általában semmihez nincs kedvem. De fetrengeni szeretek, meg szörfölni az interneten, akár napok hosszat.

2016. márc. 18. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is kell egy ilyen munkahely, ahonnan nem rúgnak ki rendszeres több órai késés miatt.
2016. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdésre kérek válaszokat.
2016. márc. 18. 19:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Engem nem rúgnak ki, de már égő, hogy ennyire lusta vagyok.
2016. márc. 18. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:
A lustaság fél egészség! A másik fele meg az oxigéngazdálkodásban rejlik.
2016. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hallgass jó pörgős zenéket :)
2016. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a problémának lelki okai vannak. Először is mindenképpen tedd rendbe az életed, csinálj rendet, amihez nekem a zene a legjobb ösztönző. pezsdítsd fel az életed, keress valami új hobbit, járj közösségbe, pl zumbázni vagy ilyesmi, ami sport is de mégsem 80 kör a Margitszigeten, kezdj el tanulni, fejleszteni magad (pl angolozni), és mindenképp olyat csinálj amit élvezel, vagy ha nem is annyira szereted, meglegyen a tudat, hogy milyen jó lesz ha majd ha meglesz a befektetett munka eredménye. Töltsd ki azt az időt, amit netezésre fordítasz, mert a net is iszonyatosan lehúzza az ember hangulatát a tudta nélkül is.

Hozzáteszem, nekem is pont ez a problémám és azért tévedtem a kérdésedhez, elhatároztam hogy megváltozom, mivel látom magamon és a környezetemen hogy rossz irányba haladok. Sok sikert neked is! :)

2016. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Blade Bone ***** válasza:
Keress olyan embereket, akikre fel tudsz nézni és akik pörgősen élnek, hatással lesznek rád majd meglátod. Ha ez így nem megy, akkor munkahelyet válts.
2016. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!