Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az nem gáz hogy Majka egy sztár?

Az nem gáz hogy Majka egy sztár?

Figyelt kérdés

Most komolyan ilyenek vezetnek Magyar müsorokat ilyen deviáns zülőtt foszerek ?

Azt meg ugye senki nem hozza nyilvánosságra meg nem gáz hogy vezette a Vad csajok müsort anno ahol lányokat vetkőztetett a féreg manipulativ beszédével,

Énekel a zülöttségről sajnáltatva magát hogy "úgy élek hogy belehalok, pohár az asztalon..

Sebestyén balázs.. egy másik forma, róla is vannak olyan retardált régi videók hogy úgy viselkedik kamera előtt mint egy fogyatékos, helyzeteket kifigurázva

és ilyen értelmiségi emberek müsor vezetők..

Most ennyierővel én is ha megalázok embereket amatőr riporttal én is felfuthatok ezzel és lehetek sztár ?


2016. ápr. 9. 21:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlenül tehetségtelen az biztos, de legalább hiteles, nem próbálja megjátszani magát, ennyi a pozitívum:D
2016. ápr. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
6%
Szeretnénet Ti olyan tehetségtelenek lenni mint Ők ! Akkor biztos nem itt unatkoznátok !
2016. ápr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nevezik szórakoztatóiparnak. Mindegy hány diplomád, papírod van, nem ettől függ hogy tv-s leszel-e, hanem az a lényeg hogy nézettséget, ezáltal reklámot, ezáltal rengeteg pénzt hozz az aktuális csatornának.

Lehet, hogy gáznak érzed, de amilyen a kereslet olyan a kínálat.

2016. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
41%

https://www.youtube.com/watch?v=UylZ_e2mAFk

37 millió nézetség.Majdnem 4 Magyarországnyi lakos...

Illetve van még néhány száma,ami üti a 10 milliós nézettséget.Akkor mégsem egy tehetségtelen barom,nem gondolod?:D

2016. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hát szerintem ez Mindent elmond helyettem is:


https://www.youtube.com/watch?v=Kx9ZzoWzhVU&nohtml5=False

2016. ápr. 10. 11:24
 16/17 A kérdező kommentje:
Jó, most ezt olyan dolog hogy én 10 éve börtönbe voltam vagy embert öltem vagy bármi, kiengednek Felfutok azzal hogy a magam módján Irok dalt meg felvázolom rózsaszin felhőkbe az életem meggyőzve a közönséget hogy én Mekkora forma laza csávó tudok lenni. Az meg persze már senkit nem érdekel hogy azelött mit csináltam, vagy nem tettem le az asztalra.
2016. ápr. 10. 11:35
 17/17 A kérdező kommentje:
Utólag könnyü okosnak lenni. aki befut annak meg már persze hogy ekkora a nézettsége
2016. ápr. 10. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!