Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akiket az...

Vannak itt olyanok akiket az iskolában megaláztak, mégis kevesebbre vitték mint akik úgymond zaklatták őket?

Figyelt kérdés
Tehát te tanultál,szorgalmas voltál,stb mégis az aki folyton szívatott,többre vitte. Itt gyk-n az ellentettjéről sok kérdés van(hogy aki nem tanult,csak bulizott stb és még tróger is volt,végül lecsúszott emberként végezte). De van fordítottja is? Nem minden stréberből lesz főnök? :D (Ez csak irónia volt).

2016. ápr. 10. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek kicsi a valószinüsége, azt jobban eltudom képzelni hogy olyan lelki sebeket kap a "stréber" hogy úgy lezüllik mint aki basztatta
2016. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló,én is valami ilyesmire gondoltam
2016. ápr. 10. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az osztályban volt valaki, akit teljesen kinyírtak lelkileg - nem igazából arról van szó, hogy a szakmájában mennyivel vihette volna többre, hanem arról, hogy lelkileg azóta sem állt talpra abból, amit az általánosban kapott, aminek a hatása az élete minden (!) területére kiterjed - a tanárok meg csak végignézték:(
2016. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok: ja, a szekálók azóta is "élik világukat" :( - Mondjuk azóta már legalább az egyikük megbánta.
2016. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pl. ilyen vagyok kedves kérdező! Itt most nem részletezném, de aki kíváncsi, privátba leírom!

A lényeg, hogy az esetem hasonló a 3. válaszoló ismerőséhez!

2016. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt az osztalyomban egy rossz tanuló,a Karina

Én jó tanuló voltam

Egy gyerek odajön hozzam

Aszongya,ugyhallotta rossz tanuló vagyok

Szerintem összekevert

2018. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!