Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az életnek nincsen semmi értelme?

Az életnek nincsen semmi értelme?

Figyelt kérdés

Szóval annyi az egész, hogy a születésem előtt 9 hónappal párosodott anyám és apám, aztán abból lettem én. Lehúzom a 70-80 évemet, tanulok majd dolgozok, mint a gép, aztán meghalok és szevasz?

Mi felé halad ez az egész? Egyáltalán halad valahova?


2016. márc. 16. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Az a legföbb dolgod NEKED!!!!!!, hogy adj értelmet az életednek. Ha már egyszer olyan szerencsétlenül párosodott apád-anyád.
2016. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Ezen már én is gondolkodtam, ugyanis ha 100% hogy nem létezik Isten, akkor mennék is bankot rabolni.
2016. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Látom, nem értetted a kérdésem.
2016. márc. 16. 19:16
 4/10 A kérdező kommentje:

Mármint az első.


#2


Jó, de ha elkapnak, akkor szívsz elég szépen. :D

2016. márc. 16. 19:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te tudsz értelmet adni az életednek. Én már 45 éves vagyok, és 70 %-ban jó volt, amiért érdemes volt megszületni.

Ha csak tanulsz, dolgozol és a telefonodat fogod nyomkodni és a monitort fogod bámulni, akkor elég sivár, értelmetlen életed lesz tényleg.

Tehát tedd értelmessé!

2016. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az élet egy csodálatos játék. Hatalmasak a lehetőségek benne, és minden újabb nap egy bónuszpálya. Teli van szép lányokkal, friss ropogós pénzzel, vállalkozási lehetőségekkel, finom kajákkal, barátokkal, a családoddal. Az értelme, hogy élvezd és örülj minden napnak mert egyszer nem dob új bónuszpályát az élet.
2016. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy kis olvasmány: [link] [link]

:)

2016. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az élet értelme, hogy a maximumot hozd ki ebből az ajándékból amit a szüleidtől kaptál.


Képzelj el egy gitárt amit születésnapodra kapsz. Ha te csak két húrt pengetsz rajta abból unalmas, sivár dalok lesznek. Ha viszont megismered a húrokat, kipróbálod őket kismillió dalt tudsz lejátszani vele


Ha az életben csak az alapvető dolgokat figyeled akkor olyan sivár lesz mint az a dal. Ha viszont mindent kipróbálsz, megnézel, megszagolsz, ízlelsz, megcsodálsz akkor sokkal színesebb lesz az életed és 70-80 évesen mikor életvidám öreg leszel elmeséled az unokáidnak milyen volt indiában tücsköt enni és az óceánban búvárkodni:)

2016. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Ne keresd értelmét, mert nincs neki.

Biróm azt a dumát, hogy az isten teremtett minket, de őt ki teremtette.

2016. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van.

Fejlődni s tapasztalni, no meg persze eközben élvezni.

2016. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!