Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A felnőtt emberek miért...

A felnőtt emberek miért játszanak ilyen szines gömbös játékokkal telefonon?

Figyelt kérdés

eddig tart az iq- szintjük ?

nem óvodásoknak találták ki az ilyen játékokat ?

Ha még pókereznének vagy sakkoznának azt még megérteném


2016. ápr. 13. 09:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Mert jópofa, kikapcsol. Ennyi erővel kérdezhetnéd, hogy felnőtt emberek miért néznek sportot, filmet, bármit, felnőtt emberek miért esznek sütit, felnőtt emberek miért vesznek színes ruhát, felnőtt emberek miért költenek divatra...
2016. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Az iq-nak mi köze van ahhoz, hogy milyen játékkal játszol?

És hogy egy adott probléma megoldása most piros gömbös vagy kártyalapos köntösbe van öltöztetve?

2016. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

No és neked meddig tart az IQ-szinted?

De magyarázd el kérlek, mi az összefüggés aközött, hogy valaki milyen intelligens, és aközött, hogy mivel játszik! Nem kocsmai szintű véleményre vagyok kíváncsi, hanem érvekre.

Az embernek eredendő szükséglete a játék. Még akkor is, ha ezt sokan elnyomják, mert úgy vélik, "az gyerekes". Nem csak a testnek, de az agynak is szüksége van pihenésre, a játék pedig pont ezt a célt szolgálja.

Játékokból is van sokféle. Van, amihez kifejezetten sok agymunka kell, és van, amihez kevés. Ha a játék célja az agy pihentetése, akkor tökéletesen megfelelnek azok a játékok, amikhez nem kell gondolkodni.

Ettől függetlenül szerintem is gagyi az agar.io, de ez alapján másokat kvázi értelmi fogyatékosnak tekinteni, na, az az unintelligens dolog.

2016. ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ha neked azon a szinten van siker élményed az életbe, hogy lyukasztasz ki egymás mellet 5 színes golyót, amit még ha 10 éves gyerek csinálna és örülne neki meg is érteném.

ellenben, ez egy egyszerü kérdés volt, aki erre nem képes egyszerü választ adni, hanem egyből támad,személyeskedik, védekezik, az is ilyen szinten van.

2016. ápr. 13. 09:55
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát valóban, nagy probléma megoldó képességre vall :D

csak azt nem értem, hogy amit elsősorban gyerekekre terveztek, miért jut oda egy felnőtt hogy használja, most ennyi erővel vigyek fel legót a metróra én is, és örüljek hogy szinbe tudtam épiteni egy sort ? :D

2016. ápr. 13. 10:08
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egész napi munka után én is valami agyatlan játékkal szeretek játszani egy kicsit, segít kikapcsolni, könnyű sikerélményt szerezni.
2016. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
A szabadidőnek nem kell intelligensnek lennie, az a lényege, hogy kikapcsoljon, elterelje a figyelmed a hétköznapi dolgaidról. Én pl egész nap tanulok meg laborban dolgozok, kifejezetten kikapcsol, ha este beülök a sz-ros Barátok közt elé és nem kell gondolkodnom. Így van ez a videójátékokkal, telefonos játékokkal is.
2016. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Nem kell ennyire komolyan venni saját magadat :D
2016. ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogy egy kicsit unalmas lenne, ha állandóan csak sakkoznánk meg pókereznénk? :D
2016. ápr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
jolvan, hát ha úgy vesszük kikapcsolódásnak jó lehet valóban, mondjuk engem annyira nem vonz ez a dolog. csak azért jött a kérdés mert sokan tömegközlekedésen annyira nyomkodják h már zavar, ha leakarna szállni az ember, akkor beleütközik egy ilyenbe, és ő persze semmit nem tesz hogy elférjenek, csak nyomkodja a telefonját
2016. ápr. 13. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!