Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felvetődik egyre többször...

Felvetődik egyre többször bennem a kérdés: meddig van lejjebb?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem 3 gyerekem egy néhai chf(ma már huf) hiteles-eladhatatlan házban, rám maradt hitelkártya is,munkám nincs, kazán februárban végleg tönkrement, szinte csak a lejárós pultból vásárolok,fogaimról azt sem mondhatom hogy dísznek vannak, minden háztartási gép lassan beadja az unalmast, szüleim,testvéreim messze... kezdek besokallni hogy nincs életem... ezt legalábbis nem nevezném annak... nagyon nem így terveztem....

Annyira szégyenlem hova jutottam-mégha "segítséggel" is hogy nincs az az ember akiben bízni tudnék...


Utálom ezt az állapotot!


2016. ápr. 13. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokszor egymást követik a rossz dolgok. Előbb-utóbb meg kell állnia. Amúgy sokszor gondolsz rossz dolgokra? Esetleg bevonzod? A Titok című filmet ajánlom neked. Bár én lusta voltam alkalmazni.
2016. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt idő mikor a Titok film ismerete nélkül is működött amiről szól a film. Most egyszerűen nem tudom formálni aszerint a dolgaim... talajvesztettnek érzem magam....
2016. ápr. 18. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!