Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Aki lombikprogramban érintett,...

Aki lombikprogramban érintett, és esetleg többször egymás után nem jön össze a baba, felvetődik az örökbefogadás kérdése? Ki hogy áll ehhez?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére mi még itt nem atrtunk, de amikor még nem tudtam a meddőségi problémámról én már akkor is mondtam hogyha máshogy nem akkor ugy, de nekem tuti lesz gyerekem. ismwerek is több párt akik örögbefogadtak. Jól tették. sokan idegenkednek tőle amit én nem értek miért dehát minden ember más.
2013. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősömék örökbe fogadtak. Később megbánták, mert a baba annyira sokat sérült még magzati korban, hogy nagyon problémás, hiperkatív és nagyon furcsa. Annyira látszik, hogy gond van vele. Akartak még egyet örökbe venni, de mikor kiderült hogy gond van akkor letettek róla. Most utólag azt mondják, hogy nem vállalnák újra. Pedig szeretik, az látszik. Az orvos szerint az is baj, hogy sokáig a kórházban volt és ott nem dédelgették, nem vették kézbe és 3 hónaposan már annyira le volt maradva. Utána igyekeztek bepótolni, de már nem lehetett helyrehozni.
2013. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére már van arra is mód hogy a kórházból 3 naposan az örökbefogadó szülők hozzák el. Én is tudok rossz példát is de jót is. Sőt ismerek oylat aki 4 éves gyerket fogadott örökbe és semmi gond nem volt vele, sőt jóval kevesebb fejfájást okozott mint a saját gyerek aki még egy előző kapcsoaltból volt. Már mindketten felnöttek. Hiába látok rossz példát is ha nem lenne más mód akkor is válalkoznék rá az biztos. (első vagyok)
2013. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi két sikertelen lombik utan indítottuk el az örökbefogadást. Már 2,5 éves a fiunk,mi hoztuk haza a kórházból. A lehető legjobb döntés volt :)
2013. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

15 évig lombikbébiztünk!!!

Egy nagy családi ház árát biztosan elköltöttük orvosi kezelésre, hormonra, utazásra, gyógyszerre. A TB csak hármat támogatott. Ez lett az életünk: lombikbébizni jártunk. Aztán végül beláttuk, hogy kár a gőzért...


5 éve elvégeztük a tanfolyamot, és 4 éve "nyílt"-an örökbefogadtunk egy 2 napos babát.

A fiam nagyon szeretetreméltó zsivány. Okos, értelmes és huncut. A dackorszakot éljük, tapogatja a határokat, hogy meddig mehet el.


Gondozatlan terhességből született, a kislány eltitkolta a terhességet. Emiatt koraszülöttnek nyilvánították, de alapvetően semmilyen egészségügyi probléma nem volt a gyerekkel, szépen fejlődött. Mivel ilyen fiatalon sikerült örökbefogadni, a kötődés is normálisan kialakult.


A feleségem kifényesedett, és nagyon boldog anyuka lett. Én is büszke apa lettem és teljesen felforgatta az életünket. Nagyon igényli az együttlétet, nem az a magában molyolós gyerek. És nagyon kreatív. A minap alkotott új kifejezést. Ugye, ha nagyon éhes, azt mondja, farkaséhes vagyok. Ennek mintájára valamelyik nap amikor nagyon elfáradt, farkas-álmos volt...

2013. szept. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. A hetedik /!/ beültetés után indítottuk el az örökbefogadást. Most lett négy éves a kisfiunk. A köldökzsinórját én vágtam el a születésénél. Boldogok vagyunk. Sajnálom, hogy nem értem meg előbb örökbefogadó szülőnek lenni, akkor tesója is lehetne. Sok sikert, bárhogy döntötök is. :)
2013. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Mi most vagyunk örökbefogadás előtt és olyan jó ennyi pozitív dolgot olvasni!

2013. szept. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!