Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miből ered ez a nagy társadalm...

Miből ered ez a nagy társadalmi elvárás?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha egy új munkahelyre megy az ember van 500 dolog amit elmondanak neki és figyelnie kell, s a többség szerint is, megkövetelik azt meg olyan könnyen adják be mintha egyik napról a másikra simán menne mert hogy milyen egyszerű..

De valaki akinek lehet hogy kimaradt az életéből, neki kellene legalább párhónap "felkészités minden részletre , hogy mi hogyan működik és miért kell úgy ahogy.

Ha meg kérdezik az embert hogy Érti e, akkor se mondhatja azt hogy nem, mutassák meg még egyszer, mert az is milyen dolog már hogy "nem érti és itt akar dolgozni..

Másik meg az hogyha az ember azt hazudja hogy érti, aztán menetközbe vét egy hibát, vagy valamit máshogy csinál, azért szintén megvetik kiröhögik, lenézik, és hibáztatják fejéhez vágnak dolgokat, és az ember érezze magát sz.rul. s arra hivatkoznak hogy hát ők megmutatták meg megkérdezték hogy világos e..

De ugyan ez van pár keresésnél, most ha én egyedül voltam hónapokig, épp ezért nem is tudtam fejlődni azon a téren, és ha úgy adódik a dolog hogy ott van az a személy, és akkor elvárt hogy én repűljek rá és szedjem fel, mintha tudnom kéne mindent, és ha egy pici hibát is ejtek akkor már hirtelen nem lesz aktuális, mert milyen az már hogy ezt vagy azt mondtam.. Egyáltalán miért ilyen elvárás mindenkinél ez a teljesités hogy egyik napról a másikra tökéletesen menjen minden, hibát nem ismerve ? Tehát ha az alapokat nem tudja az ember, akkor hiába várnak el mindent


2016. ápr. 14. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tapasztaltam ezt. Nem végzek atomfizikusi munkát, bőven megjegyezhető, hogy mit hogyan, merre, miként, mégis ha valami olyanba futok bele, amivel ritkán találkozok, akkor a biztonság kedvéért kikérem a nálam tapasztaltabbak véleményét. (én 6 hónapja, a tapasztaltak meg tizenpáréve csinálják) Még soha senki nem röhögött ki.
2016. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mindent részletesen elmagyaráztak, amit meg nem, akkor kérdeztem és azt is elmagyarázták.
2016. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!