Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ember csak magára számíthat?

Az ember csak magára számíthat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, senki másra.
2016. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
szerntem senkiben nem bizhatsz meg szazszalekosan.. De tenyleg johetnek itt a legjobb baat dumaval.. Szerintem mindenkit elartultak mar, ha kisebb dologban akkor is.
2016. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De ez miért kérdés. Nyílvánvalónak kellene lennie mindenki számára.
2016. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Te vagy az egyetlen akinek mindig ugyanaz az érdeke mint Neked.
2016. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat
2016. ápr. 14. 15:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, én már egy ideje megtanultam a leckét, pedig még fiatal vagyok. Nyilván nem kell a másokkal való kapcsolatodat megszüntetni, viszont én mindig fejben tartom, akár a barátaimról van szó akár másról, hogy bármi megeshet. Ugyanakkor ha egy másik oldalról nézzük, magadban sem bízhatsz, hiszen az emberi agy bármikor képes hirtelen megőrülni... Bár ez már csak ilyen kis befejezés :D Természetesen CSAK magadra.
2016. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 elwera ***** válasza:

Nem dehogy. Mindenki számíthat a szüleire, családjára, a barátaira és a párjára is. Sőt a munkáltatójára is, hogy kap fizetést. A boltosra is számíthatsz, hogy ki fog nyitni és tudsz majd venni magadnak kaját.


Valamiben mindenkire számíthatsz, ha nem egy tanyán élsz remeteként.

2016. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 elwera ***** válasza:
Eleve olyan párt nem választok magamnak, akiben nem bízhatok, akire nem számíthatok. Érted. Valamilyen szinten ezt az elején tesztelem, pl ha beteg vagyok hoz e nekem orvosságot, hogyan viszonyul akkor hozzám. Ha le se tojja a fejemet, akkor szakítunk. Ennyi.
2016. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!