Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Járműmérnök vagy közlekedésmér...

Járműmérnök vagy közlekedésmérnök? Melyik szakirányt éri meg jobban választani és melyik egyetemen? Milyen kezdőfizetésekre számíthat az ember diplomaosztó után?

Figyelt kérdés

jövőre érettségizek most fizikafakton vagyok és emeltezni szeretnék belőle, mellette van angol felsőfokúm.

Mindenféle képpen járművekkel szeretnék foglalkozni.

Szerintetek megéri eközül a 2 szakirány közül valamelyiket választani? Széchenyi Egyetemre gondoltam h mennék...szerintetek jó választás vagy inkább másik egyetemet jelöljek be?


2015. okt. 5. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek szakok, nem szakirányok.

Én a járműmérnökit választanám. Diplomaosztó után egy kanyi vasat nem kapsz még, ahhoz felvételt kell nyerned valahová, ráadásul a suli mellett gyűjtött tapasztalat határozza meg elsősorban.

2015. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megéri a járműmérnökit végigszenvedni pl a bme-n vagy a széchenyin győrbe? úgyértem ha elvégzem becsülettel akkor lesz tisztességes munkám tisztességes fizuval?
2015. okt. 5. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad múlik, nem kötelezi senki a munkaadókat, hogy vegyenek fel.
2015. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A BME járműmérnökit felejtsd el. Kerüld el minél messzebbről. A környezetemben nincs olyan ember aki, akár a legrosszabb ellenségének is ajánlaná ezt ami itt megy. Ezt a véleményt nem csak a legalja bukdácsolók, hanem az éltanulók is osztják. A béka segge alatt van az oktatás. Ha járműmérnöknek szeretnél tanulni, akkor egyértelműen győr.


Ha érdekel még több is a BME-KJK-ról akkor nyugodtan írj csak és bővebben kifejtem, természetesen tényekkel alátámasztva.

2015. dec. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2015. dec. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!