Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg rossz ember vagyok?

Tényleg rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
A bátyámmal élek együtt. Lett egy barátnője. A csaj gyakorlatilag 2 hét után beköltözött. Nem foglalkoztam vele mert azt hittem az újdonság miatt vannak annyit együtt, de 5 hónap után is itt volt. Már be is költözött csak velem nem közölték. A lány amúgy kicsit kettyós is. Olyan modora van ami még rövid távon is elviselhetetlen. Aztán megdumáltuk h ez így nagyon nem pálya h beköltözött én meg nem is tudtam róla. Rendesen nekem esett azt mondta a saját családi házunkban h nekem megy ha nem húzok el a közeléből mert én tönkre tettem őt lelkileg. Most tényleg ilyen rossz ember lennék h egyszerűen nem akarok együtt élni egy idegennel a családi házunkban. Basszus normális az ha anyázik meg köcsögözik azért mert nem szeretném h ideköltözzön? Itt aludhatna persze heti 3 napot, de az már sok h ideköltözzön.
2015. dec. 30. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
azért én kíváncsi lennék bátyád verziójára is ;)
2015. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, ez a sztori így leírva minimum hiányos, nem életszerű. Nem mondom, hogy nem történtek meg ezek a dolgok, de ha igen, akkor biztos volt még ott valami a háttérben. Tipikusan az az eset, ahol meg kellene kérdezni a másik érintettet is, hogy véleményt alkothassunk.
2015. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az ő szemszögéből annyi h nem érezte h ezt meg kellene velem beszélnie h zavarna e ha beköltözne... Ő úgy gondolta h nem zavarna.
2015. dec. 30. 20:49
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak elmondtam h én nem szeretnék együtt élni senkivel. Fizetne ő havonta de nem fogadtuk el mert ő csak vendég és ez nem egy szálló... De a vendég hazamegy nem itt él..
2015. dec. 30. 20:51
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Igazad van! A bátyád menjen albérletbe.
2015. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb gáz h ezt nem tudomásúl vette és azt mondta h ok hanem nekem esett és anyázik meg ilyenek az én házamban...
2015. dec. 30. 20:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

egyes vagyok.


Gondolom nem egy egyszobás házban éltek együtt a bátyáddal.

Van külön életteretek, nem? Bátyád felnőtt? kié a ház tulajdonjoga? miért éltek együtt, volt róla valaha szó, hogy ha valakinek párja lesz, vagy hosszútávon mi lesz?


Az olyan a modora... hát, bátyád csak szereti valamiért... Tudod az ő párja nem a tied.. túl sokszor szoktak a hugik fúrni a báttyak női ellen... valamiért csak nekedment az a lány...


És miért nem tesóddal beszélsz??? vele beszéltél egyáltalán arról hogy lesz ez a lakhatás dolog, vagy csak a barátnőt piszkálod, meg próbálod kikészíteni??


na így hirtelen pár kérdés amit felvet a kis szösszeneted, ami eléggé hiányos -fúrós hangvételű.

2015. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Először öcsémnek szóltunk és nem is én hanem faterom mert övé a tulajdon jog és nehezményezte h valaki az ő tudta nélkül csak úgy beköltözött. Nem fúrtam, ő is toleráns volt amikor nekem volt párom, de én nem hoztam a nyakára a nap 24 órájában. Am igen zavar mert felborúlt a megszokott életünk.
2015. dec. 30. 21:01
 9/13 A kérdező kommentje:
A bátyám már az első hónapban megcsalta szóval nem tudom... Ami amúgy nagyon gáz sztm...
2015. dec. 30. 21:02
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
rámentél és lekoptatott mi? :)
2015. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!