Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért félek mások lakására...

Miért félek mások lakására felmenni? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Nyilván ha nem ismerem az illetőt akkor ez érthető lenne, de olyan emberekhez is rettegve megyek el akiket régóta ismerek vagy a barátaim. Azt hiszem bízok bennük, de amint arra kerül sor, hogy felmenjek a lakásukra egyszerűen rémeket látok és mindenre igyekszem felkészülni. Nem csak pasiknál van így, hanem tényleg akárkinél. A barátaimnál, az ismerőseimnél, múltkor matektanárhoz mentek korrepetálásra, halálfélelme volt...

18/L


2016. ápr. 17. 00:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Hogy értsétek olyanoktól félek, hogy megerőszakolnak, megvernek, megölnek vagy ilyesmi...
2016. ápr. 17. 00:05
 2/9 A kérdező kommentje:
halálfélelmem *
2016. ápr. 17. 00:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg enyhe üldözèsi mániád van, paranoia. Mas tippen nincs. Sokat kellene beszelned errol valakivel. Nem normalos dolog.:/
2016. ápr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valami olyasmi igen...Mindenképp fel fogok keresni egy pszichológust is, mert érzem, hogy ez nagyon nem oké.
2016. ápr. 17. 00:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem paranoia, hanem valami fóbia vagy pánikbetegség. Ne késlekedj a pszichológussal!
2016. ápr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg teljesen normális hogy félsz... a legtöbb esetben a nőket ismerősök, rokonok, barátok, szóval közeli emberek bántalmazzák... szóval jobb ha félsz és felkészülsz mindenre. Sajnos ez van. Én már tapasztaltam is szóval nem összevissza beszélek... sajnos. Habár épp ezért én már nem mennék soha senkihez és másokat sem engedek be a lakásomba. Találkozni lehet nyilvános helyen is. Az biztonságosabb.
2016. ápr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Túl sok horrort nézel
2016. ápr. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

#6, te se vagy rendben fejben, ha szerinted ez normális és legfőképp reális félelem. Hány nőt erőszakolnak meg és hány millióször több alkalommal nem történik semmi? Kb. annyi értelme van a mondandódnak, hogy "apukám autóbalesetben halt meg és mivel épp Toyotában ült, ezért minden japán termék meg akar ölni".


Kérdező, ha nem tudsz ezen az abszolút irreális dolgon túllépni akkor tényleg terapeuta kellene. Mások gondolatai pont annyira forognak körülötted, mint amennyire a tiéd körülöttök (nem nagyon).

2016. ápr. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

A szomszédomban is lakik egy -igen csúnya- nő akinek még az életben nem volt pasija, és állandóan attól fél, hogy valaki megerőszakolja.

Pedig szerintem nincsen akkora pénz, hogy egy szatír ráfanyalodjon...

2016. ápr. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!