Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányoknak miért könnyebb az...

A lányoknak miért könnyebb az élet?

Figyelt kérdés
Kiirtam egy kérdést hogy nincs hol laknom mert kidobtak szüleim,kb vagy 50 privit kaptam pasiktól hogy nálluk el lakhatok szexmentesen. Egyértelmü hogy szex miatt ajánlták fel,de ha egy pasi irna ki egy ilyen kérdést akkor miért nem ajánlja fel még 1 lány se ezt hogy nálla el lakhat. 18 éves lány vagyok amúgy.
2016. ápr. 17. 13:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Már miért lenne könnyebb? Elég, ha pont azt az 1et fogod ki, akinek rossz szándékai vannak és vele szemben fizikai korlátaid vannak...
2016. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%
Mert náluk van az összes p*na :D Aminek igen nagy vásárlóértéke és felvevőpiaca van . Ennyire egyszerű a dolog. A nőknek nem olyan lényeges dolog a szex, teljesen jól elvannak évekig nélküle, eszük ágába sincs eltartani egy pasit azért hogy néha szexelhesenek vele. persze kivételek akadnak persze,csak nem jellemző.
2016. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

ma 13:37


igen ebben van valami..


első nem érted a lényeget..


forditott esetben egy pasi szeretné ha felajánlanák neki,akár meg is eröszakolhatja őt a lány..

2016. ápr. 17. 13:41
 4/26 anonim ***** válasza:
78%

Relatíve könnyebb. Valamiben könnyebb, valamiben nem. Például szerintem olyan munkát találni, amivel meg lehet élni és fiúnak könnyebb. Viszont a lányok agya jobban működik, erősebb, így nekik könnyebb jobb eredményeket elérni iskolákban, tehát később a munka nem nagy dolog. Vagyis az, de akkoris könnyebb. Viszont, ha abból indulunk ki, hogy nem olyan tanult, akkor sokkal nehezebb elhelyezkednie, mint egy tanulatlan fiúnak. Azonban a lányokra a fiúk lecsapnak, lányoknak udvarlással meg ilyenekkel nem kell törődni, míg például egy olyan fiúnak, mint nekem, soha a büdös életben nem lesz párom. Szóval nem tudom. Én szívesebben lennék lány. Tanulnék, lenne egy jó munkahelyem, valakinek úgyis megtetszenék egyszer, ha meg mégsem, akkor így jártam, élek a hobbimnak, aminek a jó munka miatt tudok élni. Ennyi.


Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy mind a kettő nemnek meg kell dolgoznia a sikerért.

2016. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos kettesnek igaza van és én emiatt nem tartom intelligens lénynek az emberi fajt. Ugyanolyan ösztönlények vagyunk, mint bármelyik másik állat, csak mi még gusztustalanabbul csináljuk.
2016. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

- Nem áll szándékomban a válasszal megsérteni senkit sem, előre szólok -


Nos. Ugyebár több (női) prostituáltat lehet találni Magyarországon, mint hím..ringyót. Ebből kiindulva a szexista retkek úgy vélik, hogy automatikusan könnyebben kapható egy-egy "kedvszerzés" céljából a nő egy férfinak, mint a férfi a nőnek. Általában a pasi nyomul a csajra, ezért.

2016. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerinted olyan könnyű lenne? Persze, te is kiszűrted a problémát, de nehogy azt hidd, hogy akkor már könnyebb is lenne. Miből gondolod, hogy nem élnének ezzel vissza olyan szinten, hogy téged teljesen kizsigereljenek? Aztán az lenne a következő kör, hogy megerőszakoltak, és nincs hová menekülnöd...
2016. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
30%
A lányoknak könyebb. Vegyük példának, ha valaki félénk. Ha van egy nagyon szép lány és megtetszik egy fiúnak, akkor a lány hiába csendes és félénk, a fiú kezdeményez, megismerkednek, megkedvelik egymás és boldogok lesznek. Fordított esetben, ha van egy nagyon helyes fiú, de ő a félős, csendes, akkor örökre egyedül marad, mert egy lányt sem, fog érdekelni, vagy ha mégis, azt varják, hogy ő kezdeményezzen, ami meg neki nem megy.
2016. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%

1. Nekem nem jelentene könnybb életet, hogy lakásért le kell feküdnöm valakivel.


2. A férfiak közt is igen sok van, akinek nem mindegy, kivel szexelnek, és ha a lakótárs megeröszakolja, azt nem feltétlen veszik pozitívnak.


3. Ettöl függetlenül létezik olyan, aki tényleg "csak" segíteni akar és azért ajánlj fel egy lakhatási lehetöséget, szex nélkül.

2016. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%

#8


Tetejébe a többi férfi fatökűnek, nyápicnak, búzának nevezi.

2016. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!