Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért van az, hogy a szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a szép, csinos, furfangos lányoknak bejön az élet?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra, hogy egy szép lány megtetszik egy gazdag férfinak, együtt lesznek, a lánynak alig kell dolgoznia, hiszen a férfi fizeti a kiadásaik nagy részét. Aztán összeköltöznek, családot alapítanak és boldogok lesznek.. Más meg keményen nyomja a 8 órát 3 műszakban, és még egy normális férfi sem jut neki, csak olyan aki leszívja a pénzt!! Ez igazságos?? És nem arról van szó, hogy lusta vagyok dolgozni, csupán igazságtalannak érzem. Irigy nem vagyok, a szőlő se savanyú. Csak egy egyszerű magyarázatra van szükségem. Köszi a válaszokat.
2015. szept. 24. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerinted attól boldog lesz valaki, hogy eltartják? Van egy barátnőm, aki mindig gazdag pasikkal jött össze, de egyik kapcsolatában sem volt boldog. Anyagilag jó volt a helyzete, de lelkileg annál több megaláztatásban volt része. Ráadásul szakítani se mert, mert akkor oda a jólét, ezért évekre ragadt bele a mérgező kapcsolatokba.

Jelenleg pszichoterápiára jár, mert az önbecsülése a béka feneke alatt van a gazdag pasik megalázásai miatt, és magát kell eltartania.


Egyébként mindenkinek olyan férfi "jut", amilyet választ. Gondolom, neked sem tartott senki pisztolyt a fejedhez, hogy olyan pasival legyél, aki leszívja a pénzed...

2015. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
ez az élet mikor volt igazságos? soha!
2015. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
valóban nem tartottak pisztolyt a fejemhez, csak a szerelem sokszor vak! de már nem vagyunk együtt. szegény barátnőd, nagyon sajnálom.. én ezt nem is gondoltam volna, hogy ilyenben is részesük lehet. remélem visszatér az önbizalma, és talpra tud állni!:)
2015. szept. 24. 12:28
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Mert szépek, csinosak és emellett még furfangosak is. :)

Ki tudják használni az adottságaikat. Ismerek olyan duci, átlagos nőt, aki elég furfangos, rafinált, okos és talpraesett, hogy még így is a legtöbbet hozza ki az életből. Hát még ha valakinek a testi adottságai is előnyösek!

2015. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legyél te is kicsit élelmesebb.
2015. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt a kérdést láttad már?

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

2015. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de gondoljátok, hogy ez így van? bármikor tönkre mehet az életük? hogy legyek leleményesebb? én nem tudnék másoktól függeni, élősködni rajtuk...talán lottózzak?
2015. szept. 24. 12:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Legyél valamiben nagyon jó. Azok tudnak kevés munkából jól élni, akik valamilyen területen kiemelkedőt tudnak nyújtani, olyasmit, amit más nem, és ezért meg tudják kérni az árát.
2015. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Anyagilag függeni valakitől tudod mit jelent? Hogy nem vagy 100% személy mert másra vagy rászorulva . Semmi sem a tied csak egy használó vagy akitől bármit visszavehetnek bármikor. Persze könnyű igy élni ideig óráig de nem tart soha örökké.

Rettegni azon hogy nehogy összetörd az autót, a lakásban ne okoz bajt es kárt, anyagi számonkérés, mit vettél mennyiért, állandósult ellenőrzés, ha van kedved ha nem a másik akaratához alkalmazkodnod. Tudod hogy bármikor vége lehet mindennek és az utcára kerülhetsz. Ismeretlenül, kívülről nézve vonzó ez a fajta életmód. Drága ruhák, autók, ékszerek, utazás, lehetőség/pénz arra hogy magaddal foglalkozz, kényelmes élet, éttermek es partyk. De ennél árnyaltabb ez a fajta életmód.

Nem biztos hogy boldog valaki azért mert Mercedesel jár, mert megengedheti magának hogy rendszeresen drága felkapott éttermekben ebédeljen, a legutolsó divat szerinti ruhái vannak.

Ha ennyire tetszik ez az életmód akkor előtted a lehetőség! Vegyél fel hitelt ha nincs pénzed es vásárolj be drága ruhákból, járj edzeni / fodrászhoz/ kozmetikushoz/vegyél draga sminkcuccokat , parfümöt, divat ékszereket. Egy profi sminkes megtanít arra hogyan sminkelj előnyösen. Járj olyan helyekre ahová gazdag férfiak járnak es ismerkedj! Rövid időn belül összejön neked egy ilyen élet.

2015. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

És mégis ki kényszerít arra, hogy három műszakban dolgozz? Senki. És ki kényszerít arra, hogy olyan férfivel legyél, aki csak viszi a pénzt? Senki. Őt te választottad, ahogy a munkahelyedet is.


Megjegyzem én egész életemben családot és biztos egzisztenciát akartam és ezért keményen küzdöttem. Az egzisztencia megvan, magyar viszonylatban egész jól keresek, de a drága hölgyek emberszámba sem vesznek, mert nem vagyok melldöngető fehérjezabáló, bunkó állat, aki csak viszi a pénzt meg vakarja a farkát... ebben mi az igazság?!

2015. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!