Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zárkózott fiúk "becserkészése"?

Guesswho99 kérdése:

Zárkózott fiúk "becserkészése"?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki egy évvel fiatalabb nálam, és nagyon zárkózott. Az osztálytársai szerint is csak keveset beszél és csak akkor ha nagyon muszáj.


Fél éve próbálok flörtölni vele, csábos mosoly, szemezés, stb., ezután elkapja fejét és csak annyira képes, hogy bejelöl Facebookon. (?!)


Nem akarok ráírni, mert nem szeretem azt az oldalt, csak szükségből használom.


Ha leszólítanám, azzal megijeszteném? Az igazat megvallva, jobb szeretem ha a fiú szólít le..


2016. ápr. 19. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
te az a uralkodó típus vagy ugye?
2016. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Attól függ, mi számít uralkodónak?
2016. ápr. 19. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szólítsd le. Valszeg naggggyon zavarban lesz de ez téged ne zavarjon :) nem kell sokat dumálni vele, csak pár szót, kérdezd meg tőle az időt vagy hogy mikor csengetnek be stb. Sok a lehetőség. Vagy mondjuk KÖSZÖNJ RÁ PASZTMEK :D az hogy idiótán vigyorogsz rá, próbálsz szemezni vele, nem elég.. ezek nem egyértelmű jelek :) nyugodtan kezdeményezz te, ez már a 21. század ;)


21 F

2016. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
17:13-as válaszoló köszönöm!! Csak na, mindig csordában mennek, és hát.. nem is tudom kissé kellemetlen hatást kelt. De tudom, hogy kicsit (nagyon) komplikált vagyok :D
2016. ápr. 19. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!