Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szép emberek miért felsőbbre...

A szép emberek miért felsőbbrendűbbek a nem szép embereknél?

Figyelt kérdés
A szépek bármit megtehetnek, mindig mindenki kedves hozzájuk, kinyalják a seggüket mindenhol.

2016. ápr. 19. 15:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A szépek sokkal több pénzt keresnek, bármikor találnak munkát is, akár tapasztalat nélkül is felveszik őket.
2016. ápr. 19. 15:43
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Hát neked nem a szépségeddel, hanem az eszeddel meg a gondolkodásmódoddal van baj.
2016. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sajnos rondának születtem, ezek a tapasztalataim.
2016. ápr. 19. 15:47
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Ez relatív, hogy ki a szép, Ha van kiállásod és jobban megtanulod értékelni a belsődet a külsődön is meg fog látszódni.


Pl ismertél már kitartó kövér embert? Mindenki szép csak sokan ezért nem tesznek.

2016. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Akárhol dolgoztam eddig a főnökeim nagyon messze voltak a szép kategóriától.. Szerintem az igényeség számít inkább, nem a szépség. Szerintem max. annak nehezebb munkát kapnia, aki büdös, szakadt ruhában jár és gondjai vannak az alap higiéniai dolgokkal.
2016. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok büdös, mosok hajat 2 naponta, fogat naponta 2-szer, néha többször, mindennap fürdök, használok dezodort, nem szakadtak a ruháim, kövér sem vagyok, mégis mindenhol azt kapom, hogy igénytelen vagyok, és kb szarba se néznek sehol. Munkahelyem hónapok óta nincs, esélytelen, hogy gyártósori munkánál jobb összejöjjön.
2016. ápr. 19. 15:56
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

A magadfajta statisztikusokkal az a baj, hogy olyat állítotok, amit képtelenség bizonyítani. De az ellenkezőjét is képtelenség bizonyítani, mert a szépség nem egzakt mérhető dolog.


Aztán meg olyan következtetést vontok le, amit éppen akartok, az aktuális lelki nyomorotoknak megfelelően.

2016. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Nézd már meg pl országunk vezetőit visszamenőleg akár..Na melyik a nagyon szép köztük ?? :D Nem ezen múlik. persze vannak kűlcsínyes szakmák pl modell hosztesz recepciós ahol nagyon számít a kinézet, de mondjuk egy programozónál szerinted mennyire érdekli a megbízót?
2016. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Most hirtelen eszembe jutott néhány a száz leggazdagabb vagy legbefolyásosabb magyarból, meg külföldiből, hát egyik sem volt egy matyóhímzés.

Orbán, Mészáros, Simicska, Matolcsy...

2016. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

Nem felsőbbrendűek, és nem is feltétlenül jár mindig előnnyel. A pozitiv megkülönböztetés szerintem alapvetően azzal kapcsolódik össze, hogy a mesékben a jó mindig szép a gonosz meg mindig ronda.

Egyébként meg sok esetben tartják pl a szép nőket üresfejű libának és hoznak elhamarkodott ítéleteket valakiről csak mert szép, vagy mert épp érdekli a külseje, a sminkelés, a ruhák akármi. Se negatív se pozitív tulajdonságot nem mond el a külsőnk, csak annyit, hogy beleillünk-e a társadalmi szépségideálba vagy nem.

2016. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!