Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szép emberek miért felsőbbre...

A szép emberek miért felsőbbrendűbbek a nem szép embereknél?

Figyelt kérdés
A szépek bármit megtehetnek, mindig mindenki kedves hozzájuk, kinyalják a seggüket mindenhol.

2016. ápr. 19. 15:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
22%
Azért, mert bunkók és ridegek, mindemellett nagyon agresszívak, felületesek és sok esetben kicsinyesek. Elvakította őket a modern világ, elfelejtették a régi idők- és a természet szavát. Beszürkült vagy meghalt a lelkük. Ez sajnos a mai népesség kb. 75%-ára igaz, így természetesen a válaszolók (viszonylag) jelentős részére is.
2016. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%

Pont azért, mert kinyalják a seggüket.


Egy csomó kérdés van, hogy "aki kövér, miért van önbizalma", "ez a lány gyönyörű, miért nincs önbizalma".


Tehát összekapcsolják a kettőt. Ha ronda vagy, meg kell tanulnod viselkedni, akkor normális emberként kezelnek, ha szép vagy, lehetsz egy féreg is.

2016. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%

"Nem vagyok büdös, mosok hajat 2 naponta, fogat naponta 2-szer, néha többször, mindennap fürdök, használok dezodort, nem szakadtak a ruháim, kövér sem vagyok, mégis mindenhol azt kapom, hogy igénytelen vagyok, és kb szarba se néznek sehol."


Mert az, hogy nem vagy büdös még nem igényesség. Nem szakadtak a ruháid. Ez nem igényesség, hanem alap.

2016. ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Akkor mi az igényesség, kedves 13. válaszoló, ha nem az ápoltság, és az ép állapotú, tiszta ruhák?
2016. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak arra utaltam, hogy attól, hogy egy ruha nem szakadt vagy büdös, lehet pl. oda nem illő (strandpapucsban menni színháza, ahogy egy ismerősöm tette, vagy mackóban iskolába, egyetemre, munkahelyre), vagy lehet úgy kinézni, mint aki tett rá, milyen ruhákat vesz fel, pl. egyik lila, másik zöld, harmadik kék, negyedik drapp... Lehet Iron Maiden-es pólóban oldallánccal menni nyelvvizsgára, és lehet pl. 6 számmal nagyobb ruhákat felvenni, mondjuk egy farmer meg egy fehér póló, szerintem elég igénytelen pl. munkahelyen (hacsak nem a munka kívánja), vagy iskolában, pedig nem szakadt vagy büdös.
2016. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

De pl. ha valakinek a nadrágja a bokáját veri, az is elég gáz. Ezzel én is gyakran küzdök, mert magas vagyok. Meg aki olyan ruhát hord, ami baromi előnytelen neki, pl. amikor egy nagyon kövér nő kiállt prezentálni az egyetemen cicanadrágban,és ott kellett húzkodnia mindenki előtt. DE akárki igénytelen, aki a cicanadrágot nem hosszú felsővel hordja, ahogy azt kell.


És pl. ha nő az illető: ha le van töredezve a körömlakk, gagyi a smink stb. Szintén igénytelen, pedig nem büdös.

2016. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja, fehér póló alatt most ezt a testnevelés-póló jellegű dolgot értem.
2016. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!