Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi befeszült...

Miért van ennyi befeszült 3,14-csa?

Figyelt kérdés

Megyek az utcán és nézem a csajokat, érzelemmentes flegma tekintet, egyen öltözködés stb. Ülnek a buszon, a kezüket sosem teszik az ablakba, le sem ülnek a buszmegállóban is pl, nehogy koszosak legyenek. Csak állnak befeszülve, és csak az ujjaik mozognak, ahogy nyomkodják azt a sz@rt.


Szóval... vannak csajok, akik nem ülnek le a földre, nem dőlnek hátra, nem guggolnak, nem nyújtózkodnak, nem ásítanak, nem köhögnek, nem mosolyognak, nem hallgatnak zenét, nem ejtenek le semmit a földre, nem igazgatják a cipőfűzőjüket, nem isznak csapból, nem esznek utcán, nem állnak meg valamiért az utcán stb. sorolhatnám, csak úgy léteznek a póthaj és a műköröm mögött a harmincezres bőrdzsekijükben és az élire vasalt ruháikban amiken egy szöszdarabka sincs mert annyira tökéletesek.


19l

(Mielőtt azt hinnétek valami lúzer nőgyűlölő pasi vagyok.)


2016. ápr. 19. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
robotnevelés teszi a dolgát
2016. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez miért zavar téged?
2016. ápr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivahhh? Hát boccs de mi szépek vagyunk ez zavar hogy én megtehetem cöhh
2016. ápr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bandi6891 ***** válasza:
isten hozott a modern világban,de az élet kijavítja a hibákat,ezért fogyunk.
2016. ápr. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert csak és kizárólag a messengerre koncentrálnak, ha meg épp nincs a kezükbe a fos akkor meg minden gondolatuk, hogy írjon már...
2016. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi az az érzelemmentes flegma tekintet számodra? Hogy megy az utcán és nem mosolyog? Vagy arra gondolsz, hogy tetőtől talpig pofátlanul végigmérnek? Ez esetben megértem.

Amúgy engem az utcán, menet közbeni telefonnyomkodás bosszant (jó, meg az is, ha megbámulnak :D ). Nem lehet tőlük közlekedni, neked mennek, mert 45°-os szögben rá vannak dőlve a telefonra. Múlt héten szemtanúja voltam, hogy egy ilyen szerencsétlent majdnem elbszott a 4-6os... Kösz, ez kell nekem reggel fél9kor megfáradva munka előtt. :D

2016. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!