Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek sincsenek barátaitok...

Nektek sincsenek barátaitok 25 környékén?

Figyelt kérdés
Itt ami van komolytalan, mióta lett barátnője ott meg is halt a dolog, van 1 aki elég messze lakik de vele is évente ha 2x találkozok. Én meg sajátmagam kbaszottul nehezen barátkozom emberekkel
2016. ápr. 22. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs, előtte se volt.
2016. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 21 éves vagyok, de semmi barátom, vagy haveri társaságom.

Ha lehetne itt az oldalon, vagyis.. SZABADNA ismerkedni, akkor egy-két hét elég lenne ahhoz, hogy a magányosabb emberek találjanak valakit. Így elég nehéz...

2016. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát az biztos! most milyen energiából kéne indulni mennyi érdekeltségi körből hogy legyen.. tehát élőbe passz.. Vagy nagyon kiélezve kell lenni minden helyzetbe
2016. ápr. 22. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem sincs,mindkettőnknek lett kapcsolata évente egyszer ha talizunk..beszélünk egy jót.

Őt lefoglalja a gyerek nevelés,engem a munka.

Más nagyon nincs...

2016. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

23 vagyok és nincs túl sok barátom. Aki van, az már 3 éve is volt. 1-2 ember gimiből OKJ-ról és 1-2 ember kiskorom óta. Furcsa, de egyetemen senkit sem találtam, akire azt mondanám, hogy tényleg jó barát, sokkal megbízhatatlanabbak.

Aki meg barátom, azok egy része messze lakik nekem is.

2016. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek. A gyerekkori barátok elköltöztek mindenki másfelé, a középsuliból szintén, aztán inkább felszínes barátságok voltak amiket egy ideje leépítettem. Én is nehezen barátkozom...

23/L

2016. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!