Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek vannak ilyen barátaitok?

Nektek vannak ilyen barátaitok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú és egy lány barátom,akiknek olyan jó szövegük van.Bármilyen témában mindig odatudnak szólni valami vicceset.Amikor velük vagyok,mindig sokat nevetek.Annyira jól tudják használni a szavakat.Egyébként mind a ketten nagyon okosak is.

2015. szept. 26. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nincsenek barátaim.


23f

2015. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nincsenek, en vagyok ilyen barat. :)
2015. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaim.. 20F Soha nem tudtam beilleszkedni, pedig vannak jó szövegeim. De látom, hogy sokan ilyenek.-
2015. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 #Nikii ***** válasza:
Igen vannak de néha zavar hogy nekem nincsenek ilyen szövegeim
2015. szept. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, bár nem annyira közeliek, inkább régebbi barátok. Bár már magamon is észrevettem, hogy vannak akiket könnyen meg tudok nevettetni pár szóval de amúgy nem vagyok egy nagy dumás.
2015. szept. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vannak, és tényleg rohadt jókat lehet rajtuk nevetni, viszont akiket én ismerek, azok ezzel a stílussal próbálnak kompenzálni valamit (bevallottan), szóval nem irigylem őket. De tényleg nagyon jók :)
2015. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akiknek nincsenek barátaik,sajnálom :/


Ugye milyen jó?Én annyit tudok rajtuk nevetni?


Hatos,mire célzol pontosan? :)

2015. szept. 26. 23:31
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Általában én vagyok ez az ember :D Egyszer valaki Chandler-höz hasonlított engem a Jóbarátokból, mert ő is imádott mindig, mindenkinek beszólogatni és jobban meggondolva, tényleg hasonló a stílusom nekem is xD

Azt viszont nem állítom, hogy mindenkinél egyaránt bejön ez a humorvilág. Van akit nagyon könnyű megnevettetnem, van aki pedig "immunis" a legtöbb poénomra.

Egyébként pedig lehet, hogy én értem mire gondolt a 6-os válaszoló. Én ugyanis leginkább attól vagyok ilyen, mert elégedetlen vagyok a külsőmmel, ezért inkább a személyiségemmel próbálok megnyerő lenni. Ha már "csúnyácska" vagyok, akkor legalább ne legyek mellé unalmas és sótlan is.

21/F

2015. szept. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Hát pl. az egyik barátnőmet általánosban sokat csúfolták, piszkálták, ő pedig most próbálja nagyon magabiztosnak mutatni magát, plusz felvette ezt a személyiséget.

Egy barátomat pedig az egyik társaságában nagyon oltogatják (ő a legfiatalabb ott), mások társaságában pedig ő is a fent leírt módon viselkedik.


Persze ezek csak az én tapasztalataim, nem állítom, hogy mindenkinél így van. Ennek ellenére pedig, mint fent is írtam, kedvelem az ilyen embereket. :)

2015. szept. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De ugyanilyen a 8-as válaszoló esete is tényleg, csak ő mást kompenzál.

A kompenzálás mellett pedig még azt mondanám, hogy bizonyítani akarnak valamit.

2015. szept. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!