Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zavar, ha kutyás/macskás...

Zavar, ha kutyás/macskás házhoz kell menned vendégségbe?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, amikor az emberek a házba is beengedik a kedvenceiket, együtt élnek velük. A kutya/macska feküdhet a fotelban, kanapén, stb..

Mi a véleményed az ilyen emberekről?


2016. ápr. 24. 17:12
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
98%
Véleményem nincs,mindenki úgy él ahogy akar. De ha igénytelenül tartják, oda nem szívesen megyek. Volt ahol leültem,a ruhám csupa szőr lett,amit persze haza is vittem, egy hét múlva is találtam otthon belőle.
2016. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%
Igen, engem zavar. Nem tiszta. Ettől függetlenül imádom az állatokat, nekem is volt régen kutyám, még az ágyamba is bejöhetett. De már nem így élek, és így igen, zavar, ha állat van a lakásban. Megszokás kérdése. A véleményem? Semmi. Én nem tartok, mert engem zavar, ők tartanak, mert őket nem zavarja.
2016. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
A bátyám ilyen, neki van benti állata. És bár tényleg nagyon tisztán tartja, sűrűn is takarít utána, de bizonyos dolgok ellen sajnos nem lehet tenni. Amikor egyszerűen hazajössz és minden ruhád csupa állatszőr. De hát ha neki így jó, hát ettől nem fogom kerülni, vagy ilyesmi. De nálunk nincs bent állat a lakásban és nem is lesz. És szerencsére nem sok ilyen embert ismerek, nem sok ilyen emberhez járok, akinek van bent állata.
2016. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyen emberekből 2 féle van. Vagy igényesen tartanak állatot, vagy nem.

Igényeshez szívesen megyek, igénytelenhez nem.

2016. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%

Nem zavar, ha:

- rendet tart és nem kell a szőrös kanapéjára ülni

- megneveli az állatait, hogy azok senkit se zavarjanak, vagy elzárja őket arra az időre

- nem hal bele a gazdi, ha arra a kis időre visszaveszi az állatai jogait, pl nem ragaszkodik hozzá, hogy a kutya fejem tetején üljön a kanapén csak azért, mert amúgy szabad neki


Kutya- és macskatartóként természetesen ezeket én is mind betartom ha hozzám jönnek.

2016. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Nálunk az a normális hogy az állataink családtagok, tehát a házba is bejöhetnek. Viszont az engem is nagyon zavar ha valaki igénytelenül tartja odabent. Egyszer egy ismerősömnél voltam, akiknek benti kutyájuk van. A kutya konkrétan rohadt büdös volt és 2-3 évesen sem volt szobatiszta. Na ez rohadtul undorító volt. De pl a mi macskánk szobatiszta és még így is hogy most vedlik, nincs tele a ház szőrrel, mert többet takarítunk miatta.
2016. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
92%

ha az állat meg van nevelve, akkor nem zavar. tehát nem mászik a kutya az ölembe egy falat ételért, nem ugrál, ilyesmi. egy macskát nem nagyon lehet nevelni, de egy cicát könnyebb kipaterolni az ölemből mint egy kutyát :D

illetve legyen tisztaság. engem zavar a macska/kutya szőr a kanapén, szőnyegen, akárhol.

2016. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
nem zavar , ha ilyen helyre megyek, HA rendben tartjak a gazdai. sajnos sokszor van ra pelda, hogy aki kutyat macskat tart a lakasban, nem figyel arra, hogy a kanapen, szonyegen, ruhakon, etelekben NE legyen allatszor. ( sajnos az ilyen igenytelenek mas dolgokat is elhanyagolnak a haztartasban.) Nekem is van kutyam, de minden nap porszivozok, port torlok, felmosok az egesz lakasban, az eloszoba polcon pedig ott van egy ruhaszoszolo.
2016. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem zavar. Ha az ő otthonuk akkor tiszteletben tartom az ottani szokásokat Mint ahogy elvárom hogy ha hozzám jön valaki vendégségbe ne hozzon kutyát vagy ne gyújtson rá a lakásban. Sok minden zavarhat egy vendégségben, minden házban mások a szokáshoz. Engem például nagyon zavar ha múzeum szerű lakásba vagyok vendégségbe hívva. Ahol ha nem vigyázok csipketerítők vannak a kanapén és vigyázni kell hogy ne törjek el a táskámmal értékes kristályt vagy porcelánt. Ez is zavaró tud lenni , de alkalmazkodom. Ahány ház annyi szokás.
2016. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%

Nem fog tetszeni a válaszom.


Zavar. De ugyanígy zavarnak a kisgyerekes házak.


Mert félek tőlük??? Nem félelem igazán, hanem nem tudok és nem akarok vele foglalkozni. Nem szeretem, ha az ölembe másznak, ha úgy néznek, mint akik rám akarnak ugrani.

Ugyanez van a kisgyerekekkel, ha elkezdenek piszkálni, nem tudom, mit csináljak, és kényelmetlenül érzem magam.


Mert egy felnőttnek lehet mondani, hogy ne mássz az ölembe, de állatoknak, gyerekeknek nem.

2016. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!