Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a szituáció...

Mit tennétek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon hosszú idő után teszek fel itt kérdést, de nagyon érdekelne a véleményetek.

A történet röviden: kisiskolás kortól meglévő barátságból "kiszakad" az egyik fél lakóhelyváltozás miatt. Eleinte jó kapcsolattartás,majd egyre inkább csökken, végül megszűnik. Eddig semmi extra, viszont a közelmúltban érkezett egy megkeresés, meghívás az illető születésnapjára, vagy egy azt követő tetszőleges alkalomra. Említendő, hogy nem közvetlenül tőle kaptam meg az üzenetet. Nem mentegetőzés, de többször próbáltam feléleszteni ezt, mikor még valamennyire tartottuk a kapcsolatot.

Ezek után, ill. ezek alapján ti mit tennétek?


2016. ápr. 24. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én felhívnám, vagy megkeresném az illetőt még a születésnapja előtt, hogy megbeszéljem vele a dolgot, ha van ilyen lehetőség. Ha nincs? Hát ha lenne kedvem, és hiányzik nekem az a barát, elmennék. (Bár.. ha nem lenne kedvem, de nagyon hiányozna, akkor is mennék)
2016. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kissé elgondolkodtatott a válaszod. Elég idegen tőlem, hogy érzelmi kérdésekben ne jussak egyről a kettőre, de most valahogy megesett.

Nem tudom, hogy a barátság érzése hiányzik-e, vagy maga az a személy...

2016. ápr. 24. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt egy illető, akivel nagyon jó barátságban voltam, legalábbis úgy gondoltam. Elköltözött, messze lakunk, ritkán találkoztunk. A beszélgetések neten és telefonon keresztül mentek. Aztán volt egy eset, amikor a környéken járt, megbeszéltük a találkozót, de egy előző napi buli miatt lemondta. Mondom, oké, fáradt volt, belefér.

Aztán a beszélgetéseket is kezdte hanyagolni.

Szülinapja alkalmából felköszöntöttem, próbáltam újra beszélgetni, de nem ment.

Őszintén szólva, már nem érdekel az illető. Megalázónak érzem, ha egy "barátságban" az egyik fél melózna, a másik meg hanyagolná a dolgot.

2016. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!