Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Te mit tennél ebben a szituáci...

Feld kérdése:

Te mit tennél ebben a szituációban, gondoltam kutyára de emberre törődésre, beszélgetésre vágyom. Vagyis a kérdés hogy lehetne egy új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit tegyek, eléggé felfordult az életem, eltűntek a barátok, s az ismerősök is s amellett a házasságom s a munkahelyem is megromlott s megszűnt. Részletekben s tömören a sztori :Sokat dolgoztam a feleségemért s a babánkért, de a hölgy nagy elvárásokkal bírt s ez nem ment úgyhogy elváltunk, a válásból fakadóan nem volt hol laknom így a meló is ugrott,hazatértem szülő városomba hátha vigaszt kapok a barátaimtól de mindenki eltűnt.te mit tennél ebben a szituációban ,gondoltam kutyára de emberre törődésre,beszélgetésre vágyom.Vagyis a kérdés hogy lehetne egy új életet kezdeni?

2014. nov. 28. 02:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdj el te az emberek felé: törődést, beszélgetést indítani az emberek felé (a kutya még jobban szeparálna, azt ne). Hiszen arra vágysz. Vagyis mindenki azt keresi, azt szeretné: fogadjanak el, amilyen vagyok, beszélgessenek velem, kommunikáljunk, vigasztaljanak ebben a kemény világban. Ideig-óráig elfelejtik ezt, de amikor magukra maradnak a csendben megérzik, ez lenne a fontos.

(és munkát kellene találni mielőbb...)

2014. nov. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első lépést mindenképpen neked kell megtenned! Felejtsd el a múltad (ami nem nehéz, tapasztalatból mondom) dobd el a régi önmagad és nyiss az új világ felé. Javítsd ki azon tulajdonságaidat amik eddig hátráltattak az életedben találj rá az új önmagadra, keress barátokat (igazából keresni nem igazán lehet, inkább jókor kell jó helyen lenned ahhoz, hogy találkozz azzal a személlyel aki később fontos szerepet játszik az életedben) keress olyan munkát, amit 10 év után is szeretni fogsz és élj mindig boldogan, hisz csak egyszer élsz! A maximális pozitivitás érdekében nézz fel rendszeresen a [link] oldalra. Sok sikert és boldogságot kívánok az új életedhez!
2014. nov. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kutya azért nem rossz ötlet. Ha a kutyát sétáltatod, könnyebben beszédbe elegyedhez más kutyás emberekkel. Mellesleg szerintem ad egy kis pluszt a pasiknak egy kutya, női szemmel nézve. :)

De, emelett menj olyan társaságba, ahol van egy közös cél úgymond. Pl. nyelviskola, valamilyen hobbi csoport vagy túrázós csoport. Esetleg, ha nem akarsz rá költeni, akkor nézz szét a környékeden, hátha tudsz önkéntes munkát vállalni (művelődési ház, vallamilyen kp., bármi).

Nyiss az emberek felé, legyenek céljaid és menni fog.

2014. nov. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az a legnagyobb gondod, hogy vegyél-e kutyát, nem pedig a lakhatás, önmagad eltartása akkor nincs is nagy gond.
2014. nov. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
s s s s s s s s OLVASHATATLAN VAGY!!
2014. nov. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!