Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegye ez ellen?

Mit tegye ez ellen?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Pechemre átlagosnál nagyobb mellekkel. Mégis a legtöbb nőismerősöm úgy kezel, mint egy bunkó koloncot. Összesúgnak a hátam mögött, játsszák az agyukat, ha egy fiú hallgatóval beszélek (csak beszélek!), és egyszerűen elviselhetetlenek, kötekedőek.

A szobatársam szerint a melleim miatt csinálják, mert ezen kívül nem adtam okot az ellenségeskedésre.

Nincs sok barátom, de nem vagyok bezárkózó alkat. Nem nyúlom le mások pasiját, és K sem vagyok.


Mi tegyek, hogy békén hagyjanak? Vagy legalább hogyan vágjak vissza?


2016. ápr. 25. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyjad már a hülyeségedet. 75/F méretű mellem van és soha senki nem kötekedett velem. A személyiségedben lesz a hiba.
2016. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy a melled a probléma, de benne van a pakliban, hogy irigyek rád...

én a helyedben megbeszélném velük a dolgot...


23F

2016. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet. Bunkók. Leültem velük beszélgetni, de nem lehet. A hozzáállásukkal van a baj.
2016. ápr. 25. 11:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem hogy a mellméreted mellett szép is vagy,jó az alakod és a stílusod is megnyerő. Irigyek, ne foglkozz Velük.
2016. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de ha mindenki bunkó, meg senkivel nem lehet beszélni, akkor lehet, hogy te mész szembe a forgalommal..
2016. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajna nem. Ha csak nem azzal, hogy nem kötök bele senkibe.

Meg aztán a szobatársammal is kijövök, pedig ő is lány.

2016. ápr. 25. 11:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak nem vetted észre amikor bunkó voltál velük, most meg csak nagyon nem érdekelnek téged. Téged se érdekeljenek, köztetek ez nem jött össze, ennyi.
2016. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Íme még egy fontoskodó deszka...

Bocsi, de magamat ismerem. Ha pedig a kis tahók félreértettek (volna) valamit, akkor tudnám tisztázni velük.

De sajnos nem így van. De nem fogom szégyellni magam a melleim miatt. Sőt!

2016. ápr. 25. 15:43
 9/10 anonim ***** válasza:

"Íme még egy fontoskodó deszka"

lehet tényleg a mell méret ott a gond, csak párosul egy raklapnyi bunkósággal :D

(23F = nem vagyok "fontoskodó deszka", de csöcseim sincsenek nyugi :D)


23F

2016. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nő vagy. És kötekedő troll.
2016. ápr. 25. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!