Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdjem le? Mit tegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le? Mit tegye az érzés ellen? 15/L

Figyelt kérdés

Barátom idén megy egyetemre, Pécsre fog járni, ami jelen esetben szinte mindegy. Én amúgy attól elég messze lakom...


Már 7 hónapja vagyunk együtt, két alkalom kivételével (ami csak ölelésből állt) nem adott okot féltékenységre. Biztosan tudom, hogy nagyon szeret és én is nagyon szeretem őt, és tudom, hogy nem csalna meg... Mégis ott motoszkál bennem az érzés, hogy mi van, ha mégis? Hogyan lehet leküzdeni ezt az érzést? Ugyanez van akkor, ha bulizni megy, nélkülem (ami amúgy nem túl gyakori), mi van, ha részegen smárol valami hülye bulával és még csak nem is emlékszik rá?


Gondoltam rá, hogy eljárok én is bulizni, és akkor megértem, hogy milyen a helyében lenni, hogy lehet anélkül is bulizni, hogy nem smárolgat össze vissza (hozzátenném, nekem sosem volt szokásom), de nem megoldál, mert én nem iszom soha, semmi.


Köszi a választ, és bocsi, hogy hosszú lett. :)


2011. júl. 24. 20:46
1 2
 1/11 Talán én? ***** válasza:
100%

no komment leányzó nem kell ettől fosni ... és mi van ha RÉSZEGEN le smárolja 1 hülye bula ? az lenne a gond ha józanon és még vissza is nyal :D

ezen nem érdemes gondolkodni

2011. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti mondtad lenni kicsit nyelvtanilag helytelen:P


Úgy tudod leküzdeni, hogy megbízol benne, és nem gondolsz rá, hogy megcsal-e.

2011. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Arra gondolj, ha igazán szeret akkor sose fog megcsalni :) És ha te is igazán szereted őt akkor nem feltételezed ezt róla :) ezen motiváljanak
2011. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Figyelj! Már a gólyatáborban el fogják kapni a csajok.
2011. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Édes vagy! Pont ettől félek én is! :D Mert, ha nem lennék neki én, akkor valszeg simán belebonyolódna egyéjszakásokba...
2011. júl. 25. 10:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De ott vagy neki te és szeret téged... :)
2011. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Remélem megkúr valami 20 éves istennőt, aztán megint megd*gja, majd felhív és ezt mondja: Megcsaltalak te hülye 15 éves kis r*banc. hahaha


Egyetemista egy 15 éves kis csajjal jár?? Nem pedofil. Inkább keress valami 15-16 éves jóképű gyereket és hagyd hadd keressen ő is korban magához illő barátnőt, akit jól meg is d*ghat, hiszen minden férfi ezt akarja. És gondolom ti nem szoktatok szexelni.

2011. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

26%-os:


Köszönöm a válaszod ismét megtapasztaltam a gyakorikérdésezők kedvességét és hozzállását.



De szoktunk szexelni, bár én szívesebben hívom szeretkezésnek. Még nem egyetemista, csak lesz. 3 és fél év korkülönbség van közöttünk. Édesapám és édesanyám között 20 volt, ezek után ne mondja senki azt, hogy sok a 3 és fél év. Tudom, hogy minden férfi a szexet akarja, de egy kettőnek veled ellentétben maradt egy kis agya is.


Remélem neked egy darabig nem lesz barátnőd, mert csak szenvedne egy ilyen ember mellett, mint te.

15-16 éves fiúkról meg csak annyi a véleményem, hogy hozzám komolytalanok.


Amúgy jót nevettem a válaszodon, ismét lejáratta valaki a férfi társadalmat. :)

2011. júl. 28. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ha el akarják vinni, úgyis mindegy. Te pedig vagy annyira értékes ember, h ne kelljen magadhoz láncolnod egy olyan embert, aki helyetted mással akar lenni. Bízz magadban, benne és a kapcsolatotokban!!!!
2011. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szexiboj ***** válasza:

7 hónap hosszú idő, ha nem szeretne, már megcsalt volna. :) Ha szeret, ez sem okozhat neki sok problémát, ha mégis, megszabadulsz egy halott kapcsolattól :)

Ne parázz ezen, szerintem nem fog megcsalni.

2011. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!