Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenkit szebbnek és jobbnak...

Mindenkit szebbnek és jobbnak látok magamnál, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteg időm van gondolkozni, nagyon önbizalom hiányos lettem. Úgy érzem mindenki szebb nálam, mindenki jobb mindenben. Csúnyának látom magam és butának érzem. A volt barátom összejött egy lánnyal, nagyon rosszul éreztem magam. Azt hittem féltékeny vagyok, de rájöttem, hogy nem a kapcsolatra, hanem arra, hogy az a lány mennyivel szebb nálam, annyira jól néz ki.

Instagrammon is szoktam nézegetni néha sokkal szebb lányok képeit mint én. Normális vagyok?

Utálok olyan emberekkel lenni akik vékonyabbak nálam, és akik sokkal szebbek. Barátnőim sincsenek már szinte.

Ez mind azért van, mert túl sok szabadidőm van, és ennyire beleőrültem már az egyedüllétbe?

Van párkapcsolatom, de éppen egy olyan időszakot élünk át, amikor keveset tudunk találkozni, beszélgetni.

Tudok ez ellen tenni valamit?

19/l


2016. ápr. 26. 17:17
 1/2 anonim válasza:
Változtass magadon valamit, menj el konditerembe! Vagy akar otthon csinálj gyakorlatokat, a lényeg hogy kösd le magad
2016. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig szép vagy
2016. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!