Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a védelmem...

Mit lehet tenni a védelmem érdekében?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel sétáltam szombat délután Bicskén,és 2 cigány jött mögöttünk és arról beszéltek jó hangosan hogy "milyen jó segge van annak a csajnak" Nem tettem semmit,erre még hangosabban,szinte kiabálva:"hogy szetkrnam azt a szukát itt elöttem teso" erre hátranéztem és rögtön kaptam egy "mit bámulsz f@s@fej-t" Elkapott az indulat,egyből ráfordultam és állon könyököltem másik ütni akart de oldalba rúgtam és elfutott, a földön fekvőbe meg belerugtam még,a barátnőm állított le.Azóta folyamatos fenyegetéseket kapok,mai napon 7-8 -an!!! vártak be mikor iskolába mentem és ha nem sprintelek be a suliba akkor biztos hogy megöltek volna.Tudom hogy én hibáztam,de ha mégegyszer rámtalálnak,meg fognak ölni! 18 éves vagyok , szüleimnek szoltak már,azt mondták szólni kell a rendőrségnek.
2016. ápr. 26. 19:28
 1/2 A kérdező kommentje:
szüleimnek *szoltam már
2016. ápr. 26. 19:29
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi törvényeset. A rendőrség az ilyennel nem foglalkozik. Amit tehetsz, hogy komoly kaliberű társaságot szedsz magad köré, akkor leállnak.
2016. ápr. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!