Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A BTS-ből Kim Tae Hyung (V)...

A BTS-ből Kim Tae Hyung (V) és Jeon Jeong Guk (Jungkook) melegek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 22:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Ilyen névvel?!
2016. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
8%

Ki tudja! Nem mondták soha hogy azok de ahogy viselkednek...

Igazából én az összes Kpop Idolból kinézem hogy azok.

2016. ápr. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Te vagy meleg.
2016. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
V-t azt nem tudom de Jungkook tuti hogy nem meleg, mert volt egy interjú vele amiben elmondta hogy számára milyen az ideális lány. :)
2016. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :) van nekem egy úgy nevezett "Lájk magazin"-om és abba is le van írva ,hogy a fiuknak milyen egy ideális nő de youtube-on meg láttam egy videót ,hogy ők ketten smároltak meg még több videót is és gondoltam meg kérdem mert nem akartam hinni a szememnek és el hinni se akarom ,hogy melegek lennének
2016. ápr. 28. 21:02
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos az ottani kultúra más, ők másképp vislekednek egymással úgy általánosságban, és én őszintén pont belőlük nem nézem ki hogy melegek... A smárolós videó egy őrült fan kreálmánya..amúgy a bts annyi ideje ismeri egymást, meg annyi idjeje vannak együtt, hogy lehet hogy több van köztük mint barátság, de őszintén engem nem zavarna😂😂amúgy nekem Jungkook a biasom <3
2016. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
ILYEN NÉVVEL????????????????????????????????????????????????????????????
2016. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 GGXX válasza:
100%
nem, nem melegek és kétlem, hogy látott volna róluk bárki bármikor is smárolós videót..amúgy igent, ott más a kultúra nekik más a normális, például ha két fiú fogja egymás kezét, vagy megölelik egymást, puszit adnak egymásnak az ott normális. Ettől még nem lesznek melegek.
2016. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen igen tudom ,hogy ez normális náluk csak láttam egy képet amin smárolnak de az is lehet ,hogy az a kép meg van photoshopolva
2016. máj. 12. 23:10
 10/17 anonim válasza:
97%
Nem melegek! de tudom hogy a bandából Rap monster támogatja a homoszexuálisak jogait. :D
2016. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!